Jump to content

Gün Olurda Medyumlara İşiniz Düşerse...


3.alem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bu branşta iyiden çok kötü var. Bu nedenle büyü denen ilahi sınavların en büyüklerini bünyesinde barındıran belayla başbaşa kalan ve bir medyumun kapısını çalmaya mecbur kaldığını hissedenlere bazı acizane nasihatlerde bulunmayı uygun gördüm.

 

1- Bazıları gerçekten işi doğru yaptığını zanneder. Örneğin aynaya, kahveye yada tırnağına bakarak, mesela; "evinin bahçesine ucu yanık çivi ve düğümlü iplik konmuş bunu nehire attırıverdim şu an" vb gibi şeyler söylerler. Kendileri gerçektende bunu görürler. Ama gerçekte yaptıkları birşey yoktur. Çünkü söz konusu medyumun (!) bedeninde de onu bu yolda aldatan bir habis cin söz konusudur. Bu tür zavallı medyumlar aslında kendilerine söylenen yalanı sizede doğru bilerek anlatmaktadırlar. Bir an iyileştiğinizi zannedebilirsiniz. Psikolojiktir... Hakkında bu tür riayetleri duyduğunuz hocalara gitmeyiniz.

 

2- "Al bu ipi toprağa göm, al şu toprağı bahçene koy, al şu düğümlü ipliği her düğümü çözerken bilmem kaç Ayet'el kürsi, Felak, Nas oku" gibisindenci hocalardanda bugüne kadar gördüklerim aynı şekilde şeytan tarafından zaptedilmiş, kendisini falan filan hazretlerinin öğrencisi sanan başarısız kimselerdir.

 

3- Saç, tırnak, insan tüyü, herhangi bir canlının kanını isteyenler ise medyum değil kesinlikle büyücülerdir. Bunlara kesinlikle hiç yanaşmayınız.

 

4- Muska getiren medyumlar vardır. Bazıları hakikaten getirebiliyorlar bazıları ise gelenlerin saflığı nedeniyle ağzından rahatsızlığına dayalı laf alıp ona göre muska hazırlayıp ertesi gün eline "muskan geldi" deyip hastanın eline tutuşturuyor. Muska getirtmekle zaten iş bitmiyor. Her muskanın farklı bir iptal şekli ve zorluğu var. (devam edecek)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

(Dün sınırlı zamanım nedeniyle yarım bırakmak zorunda kaldığım yazının devamı)

 

5- Kimisi; "senin falan yerinde falan muska var, bunu yastığının altına koy, bunu boynunda taşı, bunuda kapı eşiğine koy" gibi sadece muska vererek işi geçiştirir. Taktığınız muskanın içeriği ne olursa olsun bedeninizde bulunan cine çare değildir. Ancak görüyorumki bugün sadece muska yazıp 50 ytl alan birileri bugün 200.000 YTL bedel ödeyip otomobil satın alabiliyorlar.

 

6- Bazılarıda "sende büyü var ben bunu sana yazıvereyim sen oku" der. İbranice olduğundan ne anlama geldiğini ne olduğunu bilmeden okursunuz. Oysa bu cin davetidir. Sonra birde bakmışsınızki bedeninizde bulunan Veysel adlı cinin yanına birde yahudi Eyal gelmiş. Bu andan itibaren büyücü daha önce ayartmış olduğu cin sayesinde sizi kendisine bağlayıp bütün paranızı alıncaya kadar ilgilenir. Aman dikkat...

 

7- Bazıları neydiği belirsiz görünen bazı maddeler verip evinizde yakmanızı ve her yerinde gezdirmenizi isteyebilir. Evinize cin tayfasını ziyaret ediyorsunuz ve artık aile fertlerinizin başına her iş gelebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeşim..insanlar zor durumda kalınca maalesef bilmeden bu tür kişilerede başvurabılıyorlar..bazen öyle caresız ve öyle darda olunuyor ki mecbur kalıyorsun..Allah rızası için yardım beklıyor ve ınanıyorsun..ama bence burada önemli olan bunları yapacak kişinin vicdanlı olması ve insani erdemlerini kaybetmemiş olmasıdır..yoksa her yer hacı hoca denen sahtekarlarla dolu..ve insanlar mecbur kalınca bir umut bogazından kesip bulup buluşturup derdıme care olurmu dıye koşuyorlar bu kişilere..kımse kımın ne oldugunu fazla bılmıyor arastıramıyor ki..bunları yapanın vicdanına kalmış bır şey bu...çaresız bır insandan bu sekılde faydalanacaksa zaten ınsani erdemlerını kaybetmiştir o insan...buda Allahla onun arasında..yarın ahirette kandırmanın sahtekarlığının insanların duygularını sömürmenın o verecek hesabını ..ona kalmış yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlamadığım Şu Medyuma gidiyorlar büyü felan yapıyorlar tamamen kendi görüşüm katılırsınız yada katılmazsınız ne kadar çaresiz olunursa olunsun Allah (c.c) kendisi varken niye yaratığına giderler...oysa Açık şekilde belliyken "Ben Kullarıma Şah damarlarından daha yakınım Dua ederlerse dualarını kabul ederim" böyle açık bir delil varken Allah tan istemek varken araya aracı sokmak hiç aklımın işi değil Bu konudada büyük konuşuyom Öleceğimi bilsem Medyuma gidip kurtulduğum qaranti dahi olsa gitmem ... ben sadece Allah tan medet umma taraftarıyım onun yaratıklarından almıyım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sakın muska vb şeyleri kafanıza göre yakmayın suya atmayın vs...

 

çünkü yapılan muska mutluluk niyetine bir bağlama ile alakalı ise suda dahada güç kazanacaktır,çünkü su elementi mutluluk veriri ve muskanın suya atılması ile tesir kat ve kat artacaktır..en basit büyü bozma ki tesiri sizce hisedilmişse,o muskayı alınız ve yazılı harfleri tersine muskanın arkasına yazınız...elbiselerinizi o an çıkarıp ters giyiniz ..sonra gözlerinizi kapayınız ve iç huzurunuza dönün eyer sihirle alaklı bir tortu vs hisederseniz ki burası sizin hislerinize bağlı bir soru işareti?

 

hala büyüyü hisederseniz alın muskayı bir minyatür tabuta koyun,üzerinede cenaze namazı kılın..ve gömün..büyü kesinlikle bozulmuş olur,kefilim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

google medyum yaz adan zye kadar yüzlerce her harf için medyum var. ortalık medyum kaynıyor(daha doğrusu şarlatan dolandırıcı).ahir zamanda bu tür hocalar çok boy gösterirmiş. ortalık bunlara kaldı. savcıların bütün medyum sitelerini kapatmaları lazım bence. hergün kimbilir ne kadar insanın umutlarını satın alıyorlar. yok kalbin çok güzel yok çok acılar çekmişsin. bilmem ne. onların tatlı dillerine inanmayın kardeşlerim. ben yandım eller yanmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...