Jump to content

26.06.2012 Tarihli Burç Yorumları


Mira
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

[h=2]Koç Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

koc_1.jpg İçinizde dirayet ve kararlılığın arttığını hissedeceksiniz. Yaşadığınız tecrübeler nedeni ile sizi eskiden korkutan konular hakkında pek çok bilginiz oldu. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlayabilir ve hayatınızda memnun olmadığınız koşulları değiştirebilirsiniz. Bilginin ışığı ile korkularınız giderek azalacak. Çocuklarınızın veya bir yakınınızın size ihtiyacı olabilir. Göstereceğiniz ilgi ile aranızdaki samimiyeti yeniden kurabilirsiniz. Aklınızı karıştıran konularda karar vermek için acele etmeyin.

 

 

 

[h=3]Koç Burcu Genel Durum[/h] Çevrenizin beklentileri bu dönem içerisinde yaşamınızda daha önemli hale gelebilir. Zor durumda kalan insanların destek talepleri ile karşılaşabilirsiniz. Kişilerin memnuniyeti için çabalayabilirsiniz.

 

[h=3]Koç Burcu Kariyer Durumu[/h] Sarf ettiğiniz efor ile üst makamların gözüne girebilirsiniz. Çalışma anlayışınız takdirle karşılanacaktır. Çalıştığınız kuruluşa, karşılığını aldığınızdan çok fazla şey vererek ilerisi için menfaatinize olacak süreçleri başlatabilirsiniz.

 

 

[h=3]Koç Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Yakın akrabalarınız ve eğer varsa kardeşlerinizle tartışabilirsiniz. Yeni beraberlikler için uzun zaman emek harcayarak oluşturduğunuz yapıları yıkmamaya özen göstermelisiniz. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız. Beraber olduğunuz biri varsa, ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Ancak zaman zaman bazı tersliklerle karşılaşabileceğinizi de bilmelisiniz.

 

[h=3]Koç Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

 

[h=3]Koç Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Koç Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Aşklarınızı kendi ölçülerinize göre yaşamak isteseniz bile karşı tarafın düşünceleri bunu engelliyor. Bugün, her türlü çevresel koşulların ve rutin yaşamın üstünde hareket edeceksiniz. Partnerinizin kaprislerine karşı biraz daha hoşgörülü olmalısınız. O da yakında bu huyundan vazgeçecektir.

 

[h=3]Koç Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Haftaya son derece dağınık etkilerle başlıyorsunuz. Öncelikli olan iş ortamındaki düzenlemelere yer açarak yol alabilirsiniz. Artan organize işler nedeni ile gergin zamanlar yaşanabilir. Uzun süredir sağlığınızı zorlayan yeni düzenlemeler ise dikkate alınmalı. Neyse ki yakın çevrede yaşanan hareketli şartlar ve kardeşlerle ilgili değişiklikler size canlılık kazandıracak.

 

[h=3]Koç Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Günaha Çağrı... Ne kadar iyi niyetli olursanız olun hakkınızda birçok söylentiler çıkıyor. Para konusunda titiz ve borcunuza sadıksınız,fakat dedikodular var.

 

[h=2]Boğa Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

 

boga_1.jpg Çevrenize inceleyici bir gözle bakabilir ve hoşunuza gitmeyen küçük ayrıntılardan rahatsız olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları ise zamanında anlamayabilir ve göremeyebilirsiniz. Aslında çok şanslısınız ve isteklerinizi oldukça rahat elde edebiliyorsunuz. Bakış açınızı değiştirirseniz karşınızdaki olanakları da görebileceksiniz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yakınlarınızı ve arkadaşlarınızı evinize davet edip birlikte yemek yemek sizi çok mutlu edecek.

 

 

 

[h=3]Boğa Burcu Genel Durum[/h] Şansınızın yüksek olacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Güzel fırsatlar siz çaba göstermeden ayağınıza geliyormuş gibi görünebilir. Bunlar hazır yakınınızdayken değerlendirmeye bakın.

 

[h=3]Boğa Burcu Kariyer Durumu[/h] Bir hobiniz vasıtasıyla edinmiş olduğunuz bilgilerin iş yaşamınızda işinize yarayabileceği bir gündesiniz. Üstlerinizin ihtiyaç duyduğu bilgiyi sağlayabilir, bunun için övgü alabilirsiniz.

 

 

[h=3]Boğa Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Dostlarınızdan gelebilecek teklifler size fazla cazip gelecektir. Onlarla katılacağınız ortamlarda iyi vakit geçirebilirsiniz. Güncel hayatınızdaki bazı bağlantılarda avantajlar elde edeceksiniz. Yine bu dönemde gücünüzü bilinçli kullandığınız sürece başarısızlık olanaksızdır. Özel hayatınızda ise hareketlilik ve aktiviteler azalabilir.

 

[h=3]Boğa Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

 

[h=3]Boğa Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Boğa Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecek. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecektir. Maddi açıdan zorlandığınız geçici dönem etkisini kaybedince siz de rahatlayacaksınız. Beklediğiniz müjdeli haber bugün gelebilir.

 

[h=3]Boğa Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Pek çok konu sizin sorumluluğunuzda ilerleyecek. Çocuklarla ilgili sorunların artık aşıldığı bu dönem iş ve keyfi dengelemeniz gerek. Ancak bu şekilde gergin enerjilerden uzaklaşabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir konuyu daha yaratıcı şekilde ele almanız da mümkün. Duygusal hayatınızda inişli çıkışlı süreçlere dikkat etmeli, ilişkilerinizde esnek olmalısınız.

 

[h=3]Boğa Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Başarı... Ruhsal durumunuz çöküntüde olmasına rağmen dışarıya yansıtmamakta kararlısınız. Bunu öyle güzel başaracaksınız ki sıkıntıları kolayca atlatacaksınız.

 

[h=2]İkizler Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

 

ikizler_1.jpg Kendinize olan güveniniz artarken yapmak istediklerinizi sabrederek gerçekleştirebilirsiniz. Maddi konularda gereken disiplini sağlayabilir ve kaynaklarınızı olabildiğince verimli kullanabilirsiniz. Risk almanın gerekli olduğu durumlarda sahip olduğunuz bilgi ise kendinize daha çok güvenmenizi sağlıyor. Güç gösterileri ile sizi kışkırtmaya çalışan kişileri karşınıza almayıp isteklerinizi gerçekleştirmeye odaklanacaksınız. Eski okul arkadaşlarınız veya uzun zamandır haber almadığınız kişilerle yeniden bir araya geleceksiniz. Eğlenceli kutlamalar yapabilirsiniz.

 

 

 

[h=3]İkizler Burcu Genel Durum[/h] Değişikliği seven yönünüz güç kazanabilir ve ev ortamında değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. Evinizi paylaştığınız kişilerle aklınızdaki değişiklik planlarını tartışmak günün konusu olabilir.

 

[h=3]İkizler Burcu Kariyer Durumu[/h] Bir yakın akrabanız, sizi, iş yaşamında fırsat olabilecek bir gelişmeden haberdar edebilir. Yine kendisi aracılığıyla bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçmeniz mümkündür.

 

 

[h=3]İkizler Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Bu gün beraberliğinizle ilgili bazı kararlar almanız da olasıdır. Hangi konuda olursa olsun, gereklilik kendisini gösterebilir. Fakat dikkatinizi yoğunlaştırırsanız, sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bunların dışında iletişim kopukluğu ya da günlük işlerde karşılaşacağınız terslikler sizi sıkabilir. Fikir ayrılıklarının oluşturacağı çatışmaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bunlar doğaldır ve yaşamın gereğidir.

 

[h=3]İkizler Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

 

[h=3]İkizler Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]İkizler Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Duygu yüklü bir gündesiniz. Partnerinizle maddi çatışmalarınız olabilir. Kendi misyonunuz için verdiğiniz mücadelede her zaman haklı olmanız mümkün değil. Olaylara ılımlı yaklaşmakla birçok kapının size açıldığını göreceksiniz. Fakat küçük riskler almak zorunda olduğunuzu da unutmayın.

 

[h=3]İkizler Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Öncelikleriniz hızla yer değiştiriyor. Eve ve güvenliğe ait temalarda daha çekinceli ve temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda eldeki maddi kaynakların korunması gereken bir süreçtesiniz. İş hayatında amaçladığınız hedefler konusunda ise önünüzü açan gelişmeler hızlanmakta. Her durumda devam eden sorumluluklar dikkate alınmalı.

 

[h=3]İkizler Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Kaynak... Yeni bir iş arayışına girebilir, yeteneğinizle ilgili olmayan alanlara yönelebilirsiniz. Bunun üzüntüsünü yaşasanız da maddi sıkıntıları göz ardı etmeyin.

 

[h=2]Yengeç Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

yengec_1.jpg Sevdiklerinizle görüşebilir ve sohbet etmekten keyif alabilirsiniz. Anlattığınız hikayeler ve sözleriniz pek çok kişi tarafından ilgi çekici bulunabilir. Yakınlarınız veya arkadaşlarınız için yemek daveti organize edebilirsiniz. Aklınızı karıştıran konularda çekingen davranıp daha sonra karar vererek doğru olanı yapacaksınız. Hayallerinizi paylaştığınız kişilerle iş birliği yapmanız hoşunuza gidecek sonuçlar verecek. Aile büyüklerinizi ve yöneticilerinizi kışkırtacak sözler söylemeseniz iyi olur.

 

 

 

[h=3]Yengeç Burcu Genel Durum[/h] Yakın ilişkilerinizde olumlu bir havanın olacağı bir dönem içerisindesiniz. İnsanlarla birçok şey paylaşabilir, onlara sırlarınızı açabilir veya onlarınkini paylaşabilirsiniz. Arkadaşlar arasındaki destek ön planda olacaktır.

 

[h=3]Yengeç Burcu Kariyer Durumu[/h] Çevrenizdeki insanlar bugün sizi daha kolay anlayacaklardır. Bu nedenle, aklınızda dolaşan fikirleri onlara açmaktan çekinmeyin. Stratejilere yeni açılımlar getiren kişi haline gelmeniz mümkün olacaktır.

 

 

[h=3]Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Harcamalarınız oldukça artacaktır, maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş oabilirsiniz. Özellikle maddi olarak zarar görebilirsiniz. Ölçülü olmanız, sonradan düşebileceğiniz sıkıntıları önleyecektir. Aile ilişkileri açısından zorlu bir dönem geçirebilirsiniz. Aile büyüklerinden gelebilecek kısıtlamalar sizi rahatsız edebilir.

 

[h=3]Yengeç Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

 

[h=3]Yengeç Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Yengeç Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz. İmkânlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirmek isteyeceksiniz. Gücünüzü ve enerjinizi kişisel ilişkilerinizde kullanmak için uygun bir gündesiniz. Aşk hayatınızda uzun süredir varolan durgunluk sona eriyor. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.

 

[h=3]Yengeç Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Sizi stres altında tutan ve endişeli kılan gelişmeler var. Bu durum kardeşlerden kaynaklanabileceği gibi, kısa yolculukların getirdiği sorunlar olarak öne çıkabilir. Biraz kuruntulardan uzak düşünceler üretmeli günlük planlarınızı iyi organize etmelisiniz. Haberleşme ve bilgi akışında yaşanan aktif zamanlar sizi yoracaktır. Eğitim planlarınız ise daha akıcı ilerletilebilir.

 

[h=3]Yengeç Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Değişim... Birçok yeniliklere cesaretle yaklaşıyor ve başarılı oluyorsunuz. Bugün birkaç dostunuzun kutlamalarına ani davet edilebilirsiniz. Şaşıracak ve mutlu olacak gibisiniz.

 

 

[h=2]Aslan Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

 

aslan_1.jpg İsteklerinizi gerçekleştirmek için koşulları esnetebilir ve daha açık diyalog kurabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiyle yapacağınız görüşme pek çok belirsizliği ortadan kaldıracak. Ne yapmak istediğinizi belirleyebilir ve kararlarınızı netleştirebilirsiniz. Neşeli davranışlarınızla karşı cinsi etkileyebilir ve size yaklaşmak isteyen kişilere ümit verebilirsiniz. Fakat aşk konusunda kararlarınızı acele vermeyin. Geçmiş olayları değerlendirip kararlarınızı vermek için süre isteyin. Uzun süredir haber almadığınız kişilerle görüşebilirsiniz.

 

 

 

[h=3]Aslan Burcu Genel Durum[/h] Gayri menkullerinizle ilgili gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Mülklerinizi oldukça iyi biçimde değerlendirme şansları yakalayabilirsiniz. Bunları kullanmalısınız.

 

[h=3]Aslan Burcu Kariyer Durumu[/h] Bugün maaşınızda artış yapılmasına yönelik bir talepte bulunabilirsiniz. Sizin böyle bir şey talep etmenize gerek kalmadan zam alacağınızla ilgili haberler de kulağınıza çalınabilir.

 

 

[h=3]Aslan Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Küçük sorunların tartışma ortamı yaratmasına izin vermezseniz, çalışmalarınızı iyi bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Bu arada maddi konulardaki yargılarınız önemlidir, bunun zararlarını görmek istemiyorsanız, çoğunluğun kararına uymalısınız. Beraberliklerinizin zorunluluğu, bu dönem içinde sizi fazlasıyla rahatsız edebilir.

 

[h=3]Aslan Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

 

[h=3]Aslan Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Aslan Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg İdealleriniz çerçevesinde yaşan bir kişi olarak, bugün duygularınıza yoğunlaşmalısınız. Yorumlamanız gereken konuları atlayabilirsiniz. Aceleci tavırlarınız yüzünden önemli ayrıntıları görmezlikten geliyorsunuz. Bugünlerde hiç tahmin edemeyeceğiniz problemler gündeme gelebilir.

 

[h=3]Aslan Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg İş hayatınız ve para durumunuzda yaşanan değişiklikler sizi harekete geçirmekte. Aldığınız projelerin hızlı ilerlediği bu günlerde bütçenizi sağlamlaştırabilirsiniz. Zira işten gelecek ek kaynaklar da aniden ortaya çıkmaya başlıyor. Çalışma kapasiteniz ise yükselmekte. Ancak sizi dağıtan etkilerle gereksiz harcamalar yapacaksınız.

 

[h=3]Aslan Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Koruma... Sizler bugün cesaretli ve yenilikçisiniz. Bunun için çevrenizde taktir de edileceksiniz. Ancak sindirim sisteminizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

 

[h=2]Başak Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

 

basak_1.jpg İsteklerinizi kabul ettirmek için ısrarcı davranabilirsiniz. Babanız veya hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesi içine girebilirsiniz. Acele ettiğiniz için hatalı kararlar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızın size vereceği tavsiyeleri dinlerseniz daha sakin olabilir ve mantıklı karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte hoşlanacağınız organizasyonlar yapacaksınız.

 

 

 

[h=3]Başak Burcu Genel Durum[/h] Kendinizi ön planda tutma eğiliminde olabilirsiniz. Değerinizi insanların gözleri önüne serin. Ancak; kendinize önem verirken diğer insanların beklentilerine de vakit ayırın.

 

[h=3]Başak Burcu Kariyer Durumu[/h] Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Bu nedenle düşüncelerinizi saklamayın. Öyle şeyler söyleyebilirsiniz ki, iş hayatınızda birçok şey değişim sürecine girebilir.

 

 

[h=3]Başak Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Hayatınızda önemli bir değişikliği gerektiren olumlu bazı durumlarla karşılaşabilr ve fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yalnız bütün bunlar bazı şeylerden vazgeçmenizi gerektirebilir.Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfediyorsunuz. Kendinizi bu denli aşırı yormamanızı öğütlemeliyim. konuşganlığınızın artması ile bu kimseyi etkileyebilmek için yeni stratejiler geliştirme imkanını bulabileceksiniz.

 

[h=3]Başak Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

 

[h=3]Başak Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Başak Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Hareketsiz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için henüz hazır değilsiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. Araştırmacı tarafınız atağa kalkıyor.

 

[h=3]Başak Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Ay burcunuzda size dışadönük ancak sorumluluk getiren şartlar içine çekiyor. Daha hareketli olabilirsiniz. Aynı zamanda bilinçli adımlar atmaya kararlı olacaksınız. Bazı endişeler ya da duygusal açıdan sizi yoran etkilere direnmenizde yarar var. Zira işe ait hedeflerin genişlediği bu günlerde birden fazla öncelik planlarınızı etkilemeye başlıyor.

 

[h=3]Başak Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Ölçülülük... Oldukça tutkulu bir aşık gibisiniz. Karşı taraftan beklentileriniz gün geçtikçe çoğalıyor. Sevginizde karşılık gördüğünüze de inanacağınız bir gün olacak.

 

 

 

[h=2]Terazi Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

 

terazi_1.jpg Kendinizi güven altında hissedebilir ve sizi zorlayan koşulların yumuşadığını fark edebilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olaylar size pek çok tecrübe ve bilgi kazandırdı. Öğrendikleriniz sayesinde sizi endişelendiren olaylar artık sizi korkutmuyor. Sevdiklerinizle birlikte hoşunuza giden etkinlikler yapabilir ve daha önce yapmaya fırsat bulamadığınız isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşabilir ve onların size yaptığı uyarıları dinleyebilirsiniz. Fikir çatışmalarını fazla büyütmeseniz iyi olur.

 

 

 

[h=3]Terazi Burcu Genel Durum[/h] Sakin bir gün geçirebilirsiniz. Çevreyle iletişiminiz azalabilir. Sessiz ve hareketsiz bir ortamda biraz dinlenmek, sükunetin keyfini sonuna kadar çıkartmak isteyebilirsiniz.

 

[h=3]Terazi Burcu Kariyer Durumu[/h] Üzerinde uzun uzun düşünmeniz gereken şeyler olabilir. Eğer takıldığınız noktalar çıkarsa, bunları iş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız ile tartışmaktan çekinmeyin.

 

 

[h=3]Terazi Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Duygularınızı belli etmeme konusundaki ısrarlarınız aşırıya kaçıyor. Bu fanatizm öncelikle sevgi ve şefkat hislerinizin açığa çıkmasını önleyebilir. Geçtiğimiz dönemde de bu gibi sorunlar meydana geldiği için o kadar güçlük çekmeyebilirsiniz.

 

[h=3]Terazi Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

 

[h=3]Terazi Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Terazi Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Yaşam kalitenizi belli bir ortalamanın altına düşürmek istemediğiniz için dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Yakın çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Önemli konular gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı kıskançlık sergiliyorsunuz.

 

[h=3]Terazi Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg İçinde bulunduğunuz koşullar pek kontrolünüzde değil. Zaten uzun süredir yıprandığınız şartları aşmaya başlarken, temkinli olmayı sürdürmelisiniz. İşte aldığınız sorumluluklar ve yapılması gereken fedakarlıklar yorucu olabilir. Bu yüzden geçmişin hesaplarını artık kapatmaya kararlı olmalısınız. Endişeli düşüncelerle kafa karışıklığı yaşamanız da söz konusu.

 

[h=3]Terazi Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Kaos... Bugün her zamanki gibi klasik bir güne uyanabilir ve kendinizi zinde hissedebilirsiniz. Oysa gün içinde alacağınız bir haber özel hayatınızla ilgili sıkıntı yaşayabilir.

 

[h=2]Akrep Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 

akrep_1.jpg Bugün daha farklı ve sıra dışı felsefeye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakileri yargılamaktansa hoşgörülü davranırsanız iyi olacak. Sizden farklı adetlere ve anlayışa sahip kişileri karşınıza almayın. Evinizde olmak ve yakınlarınızla sohbet etmek ise hoşunuza gidebilir. Yemek organizasyonları yapabilir ve sevdiğiniz dostlarınızı davet edip yakınlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha samimi olabilir. Çevrenizde küçük bir gezintiye çıkmak sizi tazeleyip enerjinizi yükseltecek.

 

 

 

[h=3]Akrep Burcu Genel Durum[/h] Sosyal yaşamınızda hareketlenmeler olabilir. Çevreden alacağınız davetler sayıca artacaktır. Yeni gruplar içerisine girebilir, değişik insanlarla tanıştırılabilirsiniz.

 

[h=3]Akrep Burcu Kariyer Durumu[/h] Bir konferans veya seminer gündeminize girebilir. Diğer katılımcılarla görüşmeleriniz ve dinlediğiniz konuşmalar size birçok konuda yol gösterebilirler.

 

 

[h=3]Akrep Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Bugün içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz. Varolanları aleyhinize geliştirmemek tamamıyla sizin elinizde. Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

 

[h=3]Akrep Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

 

[h=3]Akrep Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Akrep Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Bugün son derece pozitif bir ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle adeta bir yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte yapacağınız güzel bir tatilde geleceğinizi belirleyecek kararlar alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız bitiyor.

 

[h=3]Akrep Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Sosyal hayatınızı etkileyen çalışmalar size sorumluluk taşımakta. Özellikle organizasyon içeren farklı konular karşısında daha fazla iyimser yaklaşımlar sergilemelisiniz. İş hayatının getirdiği sorumluluklar eklenince işleriniz ağırlaşacaktır. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bu günlerde maddi beklentileriniz açısından sizi kısıtlayan gelişmeler olabilir.

 

[h=3]Akrep Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Ruh... Bugün etrafınızda birçok olaylar olabilir. Ancak gergin ve tedirgin olmanız çözüm yolu değil. Zeki ve kıvrak edanızla bu sorunların üstesinden gelebilecek haliniz var.

 

[h=2]Yay Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

 

yay_1.jpg Bugün dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu hissedebilir ve enerjinizi yükseltmek için farklı programlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle yapacağınız güzel bir yürüyüş hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak, hem de ilginç keşifler yapacaksınız. Çatışma yaşadığınız kişilerle ilişkilerinizi düzeltmek isteyen büyüklerinizi dinleyeceksiniz. Kendi içinizde yaşadığınız gerilime rağmen büyüklerinizin size yapacağı tavsiyelere kulak vereceksiniz. Yapacağınız harcamalara ailenize danışarak karar verseniz daha iyi olacak.

 

 

 

[h=3]Yay Burcu Genel Durum[/h] Bu dönem içerisinde alacağınız bir eğitim, gelecekte iş hayatında da size artı puan kazandırabilir. Çevrenizin, özellikle de büyüklerinizin eğitimle ilgili yaratabileceği fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız.

 

[h=3]Yay Burcu Kariyer Durumu[/h] Yaklaşımlarınızda bazı değişikliklere gitmeniz gerekebilir. Bunların gerekli olduğundan emin olun ve değişime direnç göstermeyin. Faydasını kısa sürede göreceksiniz.

 

 

[h=3]Yay Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir.

 

[h=3]Yay Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

 

[h=3]Yay Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Yay Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Önemli kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Bu buluşmalar için kendinizi şimdiden güçlü hissetmeniz, değişik kulvarlarda önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlere vermelisiniz. Duygusal yaşantınızda önleyemeyeceğiniz bir hareketlilik görülüyor.

 

[h=3]Yay Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg İçinde bulunduğunuz koşullar sizi daha fazla çalışmaya zorlamakta. Süren projeler ve organize olunması gereken konular açısından zor bir gün olabilir. Esnek hareket etmeniz halinde üstlerle ilişkilerin getirdiği endişeleri aşabilirsiniz. Kariyerinize yönelik planlarınız ise daha akıcı bir şekilde ilerliyor. Bunun dışında ortaklıkların getirdiği yenilemelere uyum göstermeye çalışmalısınız.

 

[h=3]Yay Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Doğum... Yalandan hoşlanmıyorsunuz. Güvenmediğiniz kişilerle bir araya gelmemeye özen gösteriyorsunuz. Bugün istemediğiniz şeylerle karşılaşmanız oldukça olası.

 

[h=2]Oğlak Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

 

oglak_1.jpg Bugün kendinizi enerjik ve canlı hissedeceksiniz. Çevre gezilerine çıkabilir, dolaştığınız yerlerde eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile buluşabilir, geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsi Bu arada alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir. Dedikodular ve duyduğunuz haberler ile fazla ilgilenmeyin. Sezgilerinize güvenin ve aklınız yerine duygularınız ile hareket edin. Böylece sorunlar ile daha kolay başa çıkabilirsiniz. Size ihtiyacı olan çocuklar ve arkadaşlarınıza gereken ilgiyi göstermelisiniz.

 

 

 

[h=3]Oğlak Burcu Genel Durum[/h] Özel hayatınızda yabancı uyruklu kişilerle tanışabilirsiniz. Bu insanlar, düşünce yapıları ve fikirleri ile sizi etkileyebilirler. Onların bakış açılarını tam olarak kavramaya çalışabilirsiniz.

 

[h=3]Oğlak Burcu Kariyer Durumu[/h] Yabancılarla kurulmuş veya kurulacak bir ortaklıkla ilgili görüşmeler nedeniyle uzun seyahatler gündeme gelebilir. Yabancılarla ilişkiler esnasında uzakta gerçekleşen bazı olayların haberlerini de alabilirsiniz.

 

 

[h=3]Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size yükselme arzusu aşılayacaktır. Gün ortasında içgüdülerinizin oldukça güçlü olduğu görülüyor. Hatta davranışlarınız bu yönde olabilir. Belki ani verilmiş bazı kararlar sonuç olarak lehinize dönebilir. Bu da şanslı bir devrede olduğunuzu gösteriyor. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.

 

[h=3]Oğlak Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

 

[h=3]Oğlak Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Oğlak Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Birçok fırsat aynı anda karşınıza çıkabilir. Maddi konularda sezgisel yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün. İçinizden gelen sesi dinlemelisiniz. Hislerinizle düşünceleriniz çok farklı. Detaylar sizin için önemli olacak. Fiziksel özelliklere fazla takıntılı olmayın. Sağlığınızın kıymetini bilmelisiniz.

 

[h=3]Oğlak Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Hızlı ve verimli şartları biraz daha zorlamanız gerekecek. Yurt dışı planlarda yaşanan aksaklıklar geri planda kalırken, sıklaşan yolculuklar devrede. Kişisel açıdan iş konularının önemli olduğu bu dönem, yeni bağlantılar içinde olabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda ise kendinize yeni hedefler seçiyorsunuz. Biraz girişimci yanlarınızı kullanmalı, kendinize güvenmelisiniz.

 

[h=3]Oğlak Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Sihir... Gerçek yaşamla hayaller arasında gelgitler yaşıyor ve sürekli amaçlarınız için dua ediyorsunuz. Oysa sevecen tavırlarınız istediğinize sizi ulaştıracaktır.

 

 

 

[h=2]Kova Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

 

kova_1.jpg Sevdiğiniz büyükleriniz ile iyi iletişim kurabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin desteğini sevinçle kabul edeceksiniz. Aile büyükleriniz ihtiyaç duyduğunuz konularda sizin yanınızda olacak. Artan bilgi ve tecrübeniz hem ilişkilerinizi kolaylaştıracak, hem de isteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koymanıza neden olacak. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem sevdiğinizi, hem de dostlarınızı etkileyeceksiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak.

 

 

 

[h=3]Kova Burcu Genel Durum[/h] Eşinizin üzerine olan maddi varlıklarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konuda kendisine yol gösterebileceğiniz gibi, bunlarla ilgili hamleleri doğrudan siz de yapabilirsiniz.

 

[h=3]Kova Burcu Kariyer Durumu[/h] İş faaliyetlerinizin doğrudan karşılığı olmayan tazminat gibi bir para veya bir kredi gündeme gelebilir. Bu, finansman konusunda yeni seçeneklere sahip olmanızı sağlayabilir.

 

 

[h=3]Kova Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. O zaman hata yapma oranını azaltacaksınız. Ne varki bu ara sert açılar altındasınız. Fakat geçen yılın bu dönemi kadar değil. Yine de siz temkinli olmaya devam edin.

 

[h=3]Kova Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Å�imdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

 

[h=3]Kova Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Kova Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Bugün, maddesel kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Alışveriş yapmak için uygun bir gün. Duygusal hayatınız renkleniyor. Birçok kişinin ilgi odağı haline geleceksiniz. Ancak seçimlerinizde biraz tutarlı olun.

 

[h=3]Kova Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Finansal açıdan sizi etkileyen gelişmelere dikkat etmelisiniz. Kendi kaynaklarınızın riske girdiği son dönemde ortak harcamaların kontrol edilmesi zorlaşabilir. Diğer yandan borç alacak konularını yeniden düzenleme gereği duyacaksınız. Başkalarından beklediğiniz desteklere güvenmekle hata edersiniz. Aynı zamanda yakın beraberliklerde yıpratıcı etkiler altındasınız.

 

[h=3]Kova Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Zenginlik... Bazı ilişkilerinizin çıkarlarınızı düşünerek tekrar tekrar bitirip başlatıyorsunuz. Bu konuda çevrenizden tepki topladığınızı ve dikkat çektiğinizi bilin.

 

 

 

 

 

 

[h=2]Balık Burcu[/h] 26 Haziran 2012 Salı - Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

 

balik_1.jpg Bugün yakın dostlarınızı arayabilir ve bir araya gelmek için organizasyon yapabilirsiniz. Eğer isterseniz evinizde yemek daveti verebilir ve daha samimi bir ortam oluşturabilirsiniz. Maddi ihtiyaçlarınız bu dönemde artıyor ve sizi daha fazla para kazanmak için zorluyor. Sevdiklerinizle aranızdaki duygusal karmaşa sizi karar vermeye zorlayabilir. Duygusal konularda karar vermek için bir süre daha beklemelisiniz. Duygusal karmaşayı çözmek için aceleci davranmayın. Arkadaşlarınızın desteği ile duygularınızı denetleyebilirsiniz.

 

 

 

[h=3]Balık Burcu Genel Durum[/h] Evlilikle ilgili olarak güzel bir döneme girdiniz. Eşinize ayıracak daha fazla vakit bulabilir, onun gönlünü yapabilirsiniz. İlk başta sizi birbirinize çeken şey, ilişkinizde yine öne çıkabilir.

 

[h=3]Balık Burcu Kariyer Durumu[/h] Rekabetle ilgili konularla yoğun biçimde ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Strateji değişiklikleri veya hızlı hamleler gündeme gelebilir. Ne yaparsanız yapın, kendinize güveniniz tam olsun.

 

 

[h=3]Balık Burcu Hurriyet Yorumu[/h] hurriyet.jpg Sosyal ilişkileriniz sizin için önemli.Zaman zaman kendinizle ilgili problemleri, zaman zaman da duygusal ilişikinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. Kızgınlığa izin vermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz.

 

[h=3]Balık Burcu Milliyet Yorumu[/h] milliyet.jpg Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

 

[h=3]Balık Burcu Sabah Yorumu[/h] sabah.jpg

[h=3]Balık Burcu Vatan Yorumu[/h] vatan.jpg Partnerinizle aranızda duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün. Ailenize sahip çıkmanız mutlu olayları da beraberinde getirecek. İş ortaklarınızla yeni projeler üretecek, işinizin yaratıcılık yönünü daha da geliştireceksiniz. Sosyal aktivitelere katılın. Maddi durumunuz düzeliyor.

 

[h=3]Balık Burcu Posta Yorumu[/h] posta.jpg Öncelikleriniz hızla yer değiştiriyor. Sizi yakından ilgilendiren ortaklıklar üzerinden bazı sorunlar yaşamanız söz konusu. Başkalarının getirdiği kararlara bağlı kalmanız gerekebilir. Ortak bir zeminde yer alarak yeni önerileri değerlendirme şansınız olacaktır. Ancak gelebilecek uyarıları dikkate almalısınız. Yakın ilişkiler hayatınıza bazı sorumluluklar taşıyacak.

 

[h=3]Balık Burcu Takvim Yorumu[/h] takvim.jpg Kartınız Kutsallık... Duygu yoğunluğu içindesiniz. Birilerinin başı bağlansın diye sürekli yardımlarınız dikkat çekiyor. Oysa aynı özeni kendinize göstermiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Terazi Burcu

 

26 Haziran 2012 Salı - Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

 

terazi_1.jpg Kendinizi güven altında hissedebilir ve sizi zorlayan koşulların yumuşadığını fark edebilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olaylar size pek çok tecrübe ve bilgi kazandırdı. Öğrendikleriniz sayesinde sizi endişelendiren olaylar artık sizi korkutmuyor. Sevdiklerinizle birlikte hoşunuza giden etkinlikler yapabilir ve daha önce yapmaya fırsat bulamadığınız isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşabilir ve onların size yaptığı uyarıları dinleyebilirsiniz. Fikir çatışmalarını fazla büyütmeseniz iyi olur.

 

 

 

Terazi Burcu Genel Durum

 

Sakin bir gün geçirebilirsiniz. Çevreyle iletişiminiz azalabilir. Sessiz ve hareketsiz bir ortamda biraz dinlenmek, sükunetin keyfini sonuna kadar çıkartmak isteyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Kariyer Durumu

 

Üzerinde uzun uzun düşünmeniz gereken şeyler olabilir. Eğer takıldığınız noktalar çıkarsa, bunları iş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız ile tartışmaktan çekinmeyin.

 

 

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

 

hurriyet.jpg Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Duygularınızı belli etmeme konusundaki ısrarlarınız aşırıya kaçıyor. Bu fanatizm öncelikle sevgi ve şefkat hislerinizin açığa çıkmasını önleyebilir. Geçtiğimiz dönemde de bu gibi sorunlar meydana geldiği için o kadar güçlük çekmeyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

 

milliyet.jpg Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

 

Terazi Burcu Sabah Yorumu

 

sabah.jpg

Terazi Burcu Vatan Yorumu

 

vatan.jpg Yaşam kalitenizi belli bir ortalamanın altına düşürmek istemediğiniz için dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Yakın çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Önemli konular gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı kıskançlık sergiliyorsunuz.

 

Terazi Burcu Posta Yorumu

 

posta.jpg İçinde bulunduğunuz koşullar pek kontrolünüzde değil. Zaten uzun süredir yıprandığınız şartları aşmaya başlarken, temkinli olmayı sürdürmelisiniz. İşte aldığınız sorumluluklar ve yapılması gereken fedakarlıklar yorucu olabilir. Bu yüzden geçmişin hesaplarını artık kapatmaya kararlı olmalısınız. Endişeli düşüncelerle kafa karışıklığı yaşamanız da söz konusu.

 

Terazi Burcu Takvim Yorumu

 

takvim.jpg Kartınız Kaos... Bugün her zamanki gibi klasik bir güne uyanabilir ve kendinizi zinde hissedebilirsiniz. Oysa gün içinde alacağınız bir haber özel hayatınızla ilgili sıkıntı yaşayabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kova Burcu

 

26 Haziran 2012 Salı - Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

 

kova_1.jpg Sevdiğiniz büyükleriniz ile iyi iletişim kurabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin desteğini sevinçle kabul edeceksiniz. Aile büyükleriniz ihtiyaç duyduğunuz konularda sizin yanınızda olacak. Artan bilgi ve tecrübeniz hem ilişkilerinizi kolaylaştıracak, hem de isteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koymanıza neden olacak. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem sevdiğinizi, hem de dostlarınızı etkileyeceksiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak.

 

 

 

Kova Burcu Genel Durum

 

Eşinizin üzerine olan maddi varlıklarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konuda kendisine yol gösterebileceğiniz gibi, bunlarla ilgili hamleleri doğrudan siz de yapabilirsiniz.

 

Kova Burcu Kariyer Durumu

 

İş faaliyetlerinizin doğrudan karşılığı olmayan tazminat gibi bir para veya bir kredi gündeme gelebilir. Bu, finansman konusunda yeni seçeneklere sahip olmanızı sağlayabilir.

 

 

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

 

hurriyet.jpg Baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. O zaman hata yapma oranını azaltacaksınız. Ne varki bu ara sert açılar altındasınız. Fakat geçen yılın bu dönemi kadar değil. Yine de siz temkinli olmaya devam edin.

 

Kova Burcu Milliyet Yorumu

 

milliyet.jpg Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Å�imdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

 

Kova Burcu Sabah Yorumu

 

sabah.jpg

Kova Burcu Vatan Yorumu

 

vatan.jpg Bugün, maddesel kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Alışveriş yapmak için uygun bir gün. Duygusal hayatınız renkleniyor. Birçok kişinin ilgi odağı haline geleceksiniz. Ancak seçimlerinizde biraz tutarlı olun.

 

Kova Burcu Posta Yorumu

 

posta.jpg Finansal açıdan sizi etkileyen gelişmelere dikkat etmelisiniz. Kendi kaynaklarınızın riske girdiği son dönemde ortak harcamaların kontrol edilmesi zorlaşabilir. Diğer yandan borç alacak konularını yeniden düzenleme gereği duyacaksınız. Başkalarından beklediğiniz desteklere güvenmekle hata edersiniz. Aynı zamanda yakın beraberliklerde yıpratıcı etkiler altındasınız.

 

Kova Burcu Takvim Yorumu

 

takvim.jpg Kartınız Zenginlik... Bazı ilişkilerinizin çıkarlarınızı düşünerek tekrar tekrar bitirip başlatıyorsunuz. Bu konuda çevrenizden tepki topladığınızı ve dikkat çektiğinizi bilin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

akrep_1.jpg Bugün daha farklı ve sıra dışı felsefeye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakileri yargılamaktansa hoşgörülü davranırsanız iyi olacak. Sizden farklı adetlere ve anlayışa sahip kişileri karşınıza almayın. Evinizde olmak ve yakınlarınızla sohbet etmek ise hoşunuza gidebilir. Yemek organizasyonları yapabilir ve sevdiğiniz dostlarınızı davet edip yakınlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha samimi olabilir. Çevrenizde küçük bir gezintiye çıkmak sizi tazeleyip enerjinizi yükseltecek.

 

 

 

Akrep Burcu Genel Durum

 

Sosyal yaşamınızda hareketlenmeler olabilir. Çevreden alacağınız davetler sayıca artacaktır. Yeni gruplar içerisine girebilir, değişik insanlarla tanıştırılabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Kariyer Durumu

 

Bir konferans veya seminer gündeminize girebilir. Diğer katılımcılarla görüşmeleriniz ve dinlediğiniz konuşmalar size birçok konuda yol gösterebilirler.

 

 

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

 

hurriyet.jpg Bugün içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz. Varolanları aleyhinize geliştirmemek tamamıyla sizin elinizde. Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

 

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

 

milliyet.jpg Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

 

Akrep Burcu Sabah Yorumu

 

sabah.jpg

Akrep Burcu Vatan Yorumu

 

vatan.jpg Bugün son derece pozitif bir ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle adeta bir yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte yapacağınız güzel bir tatilde geleceğinizi belirleyecek kararlar alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız bitiyor.

 

Akrep Burcu Posta Yorumu

 

posta.jpg Sosyal hayatınızı etkileyen çalışmalar size sorumluluk taşımakta. Özellikle organizasyon içeren farklı konular karşısında daha fazla iyimser yaklaşımlar sergilemelisiniz. İş hayatının getirdiği sorumluluklar eklenince işleriniz ağırlaşacaktır. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bu günlerde maddi beklentileriniz açısından sizi kısıtlayan gelişmeler olabilir.

 

Akrep Burcu Takvim Yorumu

 

takvim.jpg Kartınız Ruh... Bugün etrafınızda birçok olaylar olabilir. Ancak gergin ve tedirgin olmanız çözüm yolu değil. Zeki ve kıvrak edanızla bu sorunların üstesinden gelebilecek haliniz var.

9_9:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrep Burcu

 

26 Haziran 2012 Salı - Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 

akrep_1.jpg Bugün daha farklı ve sıra dışı felsefeye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdakileri yargılamaktansa hoşgörülü davranırsanız iyi olacak. Sizden farklı adetlere ve anlayışa sahip kişileri karşınıza almayın. Evinizde olmak ve yakınlarınızla sohbet etmek ise hoşunuza gidebilir. Yemek organizasyonları yapabilir ve sevdiğiniz dostlarınızı davet edip yakınlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha samimi olabilir. Çevrenizde küçük bir gezintiye çıkmak sizi tazeleyip enerjinizi yükseltecek.

 

 

 

Akrep Burcu Genel Durum

 

Sosyal yaşamınızda hareketlenmeler olabilir. Çevreden alacağınız davetler sayıca artacaktır. Yeni gruplar içerisine girebilir, değişik insanlarla tanıştırılabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Kariyer Durumu

 

Bir konferans veya seminer gündeminize girebilir. Diğer katılımcılarla görüşmeleriniz ve dinlediğiniz konuşmalar size birçok konuda yol gösterebilirler.

 

 

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

 

hurriyet.jpg Bugün içinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz. Varolanları aleyhinize geliştirmemek tamamıyla sizin elinizde. Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

 

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

 

milliyet.jpg Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

 

Akrep Burcu Sabah Yorumu

 

sabah.jpg

Akrep Burcu Vatan Yorumu

 

vatan.jpg Bugün son derece pozitif bir ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle adeta bir yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte yapacağınız güzel bir tatilde geleceğinizi belirleyecek kararlar alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız bitiyor.

 

Akrep Burcu Posta Yorumu

 

posta.jpg Sosyal hayatınızı etkileyen çalışmalar size sorumluluk taşımakta. Özellikle organizasyon içeren farklı konular karşısında daha fazla iyimser yaklaşımlar sergilemelisiniz. İş hayatının getirdiği sorumluluklar eklenince işleriniz ağırlaşacaktır. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bu günlerde maddi beklentileriniz açısından sizi kısıtlayan gelişmeler olabilir.

 

Akrep Burcu Takvim Yorumu

 

takvim.jpg Kartınız Ruh... Bugün etrafınızda birçok olaylar olabilir. Ancak gergin ve tedirgin olmanız çözüm yolu değil. Zeki ve kıvrak edanızla bu sorunların üstesinden gelebilecek haliniz var.

 

kusura bakma arkadaşım sana değil yorumculara bu sözüm. Palavra!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...