Jump to content

Liz Fielding - Ç.Y. Baby on Board Serisi 13 - Saklı Yıllar


SimqEE

Önerilen Mesajlar

Liz Fielding - Ç.Y. Baby on Board Serisi 13 - Saklı Yıllar


lfsy0001kopyala.jpg

 

Liz Fielding - Saklı Yıllar/ Ç.Y. Baby on Board Serisi13.

 

2011/04 Harlequin iki roman bir arada – 2. roman

İngilizce Adı: Secret Baby, Surprise Parents (2009)

 

E-kitap : Clondike

 

Konu:

 

Grace McAllister kızkardeşi için taşıyıcı annelik yapmanın bencillikten uzak, gönülden gelen bir davranış olduğunu düşünüyordu. Fakat gizliden gizliye her zaman seveceği tek erkekle birlikte olduğunu düşlediği ihtiraslı anlardan oluşacak kendi bebeğinin özlemini de duyuyordu. Ama bu asla gerçekleşemezdi.

Josh Kingsley, büyüyü paylaşamaz, Grace’in karnında bebeğin büyümesini izlemeye katlanamazdı. Grace’e ve bebek keşke onun olsalardı… Fakat felaket gerçekleştiğinde onları yalnız bırakmadı. Grace’e ve bebek Posie’ye destek olmak için hemen yanlarına koştu. Bundan sonra hep birlikte bir aile olabilirler miydi?

 

Arka Kapak:

 

Josh’ın, o ana dek yaptığı hiçbir şey, hatta acele bir kararla başlayıp kısa zaman sonra pişman olduğu evliliği bile, Grace’le geçirdiği gecenin anısını unutturamamıştı. Hep onu düşlüyordu. Rüyalarında bile ona uzanıyor; ama asla ona ulaşamıyordu.

Son aylarda yaşadığı ıstırap, artık dayanılamayacak bir hâl almış, gittikçe kötüleşmişti. Uyuması neredeyse imkânsızdı. Bir an olsun dalabildiğinde, sonsuza dek kaybettiği kıymetli bir şeyin, içini yakan buruk acısıyla uyanıyordu yeniden.

Bu kadını aklından çıkaramıyordu.

 

Çok yazarlı "Baby on Board" serisinin 13. kitabı.

Seride 26 kitap var. Birbirlerinden bağımsız.

(Başka bir kaynağa göre 24. kitaplık bir serinin 16. Kitabı.)

 

Ön Yorum: Kim kimin nesiydi? Allak bullak oluyor insan. Aslında kitabı en iyi anlatan orjinal ismi.. Bizimkiler değiştirip o etkiyi de ortadan kaldırmışlar… (Gizli bebek, sürpriz ebeveynler)

Hepsine kızacaksınız. Gittiği ve evlendiği için adama… Onca yıl beklediği ve beklemiyormuş gibi oyunlar oynadığı için kadına. Gerçekleri birbirlerinden bile sakladıkları için her ikisinin de abla ve abisine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...