Jump to content

Dehşetin Fotoğrafı !!!


3.alem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Annem gün geçtikçe zeka olarak geriliyordu. Bir söyleneni defalarca söylemek gerekiyordu. Her önüne gelenden azar işiten zavallı olağanüstü sabrı sayesinde psikolojikman ayakta duruyordu. O kendinde olmadığının farkındaydı. Kendisinde büyü olduğunu ben ve kendisi biliyorduk.

 

Babaannem tarafından evin bahçesinin köşesine aynı çocuk mezarlığını andıran bir yer yapılmıştı. Etrafı taşlarla çevrili ortası kabarık topraktan ibaret ama üstünde odunlar ve bir çanak anten vardı. Yoldan gelip geçen insanlar bunu görünce oldukça yadırgıyor, bazen bize bunun ne olduğunu soruyorlardı.

 

Ancak sıradan bir insandan fevkalade daha zeki ve güçlü bir psikolojiye sahip olan, "bedenlenmiş şeytan" babaannem bunada uygun bir kılıf uydurmayı başarmıştı.

 

Birgün yolda ilerlerken .... hanım ile karşılaştım. "Merhaba, nasılsın" muhabbetinden sonra kısık bir ses tonuyla; "bahçenizde mezarmı var" dedi. Ben, "hayırlı birşey olmadığını biliyorum" diye cevap verdim. Ayfer hanım ise "peki niye seyirci kalıyorsun, orda bir felaket seziyorum" dedi. Bende aşağı kattakiler tatile çıktığında herşeyin açığa çıkacağını vurguladım.

 

Bir kaç ay sonra evde yalnız kaldım ve üzerindeki eşyaları bir kenara atıp Ayet'el Kürsi okuduktan sonra orayı tırmıkla dikkatle taramaya başladım. Sonuna kadar indim ve "dehşetin fotoğrafı ile karşılaştım!

 

Annemin tam boy fotoğrafı sahte mezarın tam ortasından çıkmıştı. Ama ne şekilde ?

 

Annemin ağız kısmı kesilmiş -kimse tarafından sözünün dinlenmemesi için- alnına -alzheimer olması için- ve ellerine -yaptığı işin hayrının olmaması için- tılsım atılmıştı. Gül suyu ve sirke içerisine attığım fotoğrafı bir süre sonra akarsuya bıraktım. Annem ise duruma zerre kadar şaşırmamıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay daha dün gerçekleşti.

 

7 gün boyunca bazı sureleri okumak zorunda. Henüz başlayıp başlamadığı konusunda bilgim yok. Ama epeyce rahatladığını biliyoruz.

 

Allah yardımcınız olsun

 

söylemesi çok acı ama Allah sizi babaannenin şerrinden korusun:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok büyük geçmiş olsun.... yapılanların bir etkisi olmasa bile,psikolojik çöküntüsünü anlayabiliyorum. o yeri kazarken ki cesaretinizi de ayakta alkışlıyorum .

 

"Yapılanların etkisi olmasa bile"???

 

Nasıl yani? Sizin bu tür şeylere pek inancınız yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...