Jump to content

Ekonomik Kriz, Yatağı Vurdu


Önerilen Mesajlar

[h=1]Ekonomik kriz, yatağı vurdu[/h]

Ekonomik kriz çiftlerin cinsel hayatını da olumsuz yönde etkiledi. Araştırmaya göre, kriz kadınları daha çok etkiliyor

 

 

 

iktidarsz.jpg

 

 

İngiliz araştırma kuruluşu Vision Critical tarafından gerçekleştirilen araştırma, AB vatandaşlarının ekonomik krizden dolayı cinsel ilişkiye daha az girdiklerini gözler önüne seriyor.

 

Aralarında Almanya , Fransa , İtalya ve İngiltere 'nin de bulunduğu yedi AB üyesi ülkede, 6249 kişi arasında yapılan araştırmaya göre; AB halkının yüzde 15'i ekonomik krizden dolayı cinsel hayatını askıya almış durumda.

 

Ankete katılanların yüzde 83'ü ekonomik krizden dolayı gelecek korkusu taşıdıklarını dile getirirken, gelecek korkusu taşıyanların yüzde 59'u herşeye rağmen cinsel hayatları dahil, yaşam tarzında hiçbir değişikliğe gitmediklerini belirtiyor.

 

İSPANYOLLAR ÇOK ETKİLENDİ

 

Ekonomik krizden dolayı cinsel yaşamı etkinlenenlerin başında İspanyollar bulunuyor. İspanyolların yüzde 34'ü eskisi kadar sık, cinsel ilişkiye girmediklerini dile getirirken; İtalya 'da ankete katılan her 5 kişiden biri ekonomik krizden dolayı streste olduğunu ve bu çerçevede cinsel istek hisetmediklerini belirtiyor.

 

Vision Critical, ekonomik krizden kadınların erkeklere oranla daha fazla etkilendiklerini gözler önüne seriyor. Araştırmaya göre; kadınların yüzde 17'si ekonomik krizden dolayı cinsel yaşamlarının olumsuz yönde etkilendiğini dile getirirken, erkekler de bu oran yaklaşık yüzde 14 civarında.

 

BELÇİKALILAR ETKİLENMEDİ

Ekonomik krizin cinsel hayatı en az etkilediği AB ülkesi ise Belçika . Belçikalıların yüzde 90'ı ekonomik krizin cinsel yaşamlarında hiçbir etkisinin olmadığına dikkat çekiyor. AB adına önemli bir cinsel güç arttırıcı ilaç firması tarafından finanse edilen araştırmada, ekonomik krizden etkilenen ülkeler arasında Yunanistan 'ın yer almaması ise dikkat çekici.

 

 

Kaynak : Posta

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanmam be.malum bizim türk erkeklerinin bir ipi bir kuşağı var

 

cd'yi çıkarır beyninden olur biter.madem yatağı vurdu kriz nasıııııı gebe kalıyor bu kadınlar dimek leylkler iyi çalışiyi

 

her yer bebe kaynıyor.ekonomik kriz neyi engel teşkil etmez onlara söyledikleri püsküllü

yalaaaaaaaaann..:rofl:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Benzer Konular

    • Ekonomik Ve Doyurucu Ekmek

      1 su bardağı ılık su 1 paket kuru maya Tutam tuz Hamur kıvamı, katı gelmeyecek kadar un Tahta kaşık Karıştırma kabı Yağlanmış pasta fırın kalıbı  Mutfak havlusu Suyun içine mayayı katıp karıştırıyoruz köpürene kadar bekletiyoruz  Karışımı kaba boşaltıyoruz içine unu yavaşça ekliyoruz bir yandan da tahta kaşıkla karıştırıyoruz kıvamı biraz sıvı hale gelecek hamur kesinlikle katı olmayacaktır iyice karıştırdıktan sonra üzeri bez ile örtülüp 30 dakika sıcak yerde kabarmasını

      , Yer: Hamur İşleri

×
×
  • Yeni Oluştur...