Jump to content
  • 0

Kpss İle İlgili Bir Sorum Olacak :)


26cent
 Paylaş

Soru

Bu günün anlam ve önemine binayen sizlere kpss ile ilgili bir sorum olacak :)

 

Şimdi ben ünv 3. sınıf yönetim bilişim sistemleri okuyorum ama ortaöğretim kpss sine gircem. Lisedeki bölümüm Bilişim teknolojileri idi.

 

Şimdi benim üniversite bölümümle de lise bölümümle de tercih edebildiğim meslek aynı. Bilgisayar işletmeni ve Veri hazırlama kontrol memurluğu.

 

Ben şimdi ortaöğretim kpssine girdikten sonra atanırsam (hemen ardından lisans diplomamı alacağım) lisans diplomamı aldıktan sonra yükselme şansım, kurum değiştirme gibi olanaklarım var mı acep? Biraz teknik bi soru oldu ama bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

  • 0
benim bildiğim lisans diplomanı alınca yüksek lisans hakkın doğar ancak bunun için ingilizcenin yeterli olması ve diploma notun yüksek olması ve seni yük lis kabul edecek bir üni bulman gerekiyor diye biliyorum ..

Yok öyle değil ben memurluktaki yükselmekten ya da kurum değiştirme gibi imkanları soruyorum. Yüksek lisans düşünümüyorum. Düşünsem ortaöğretim kpss sinden atanmak için kursa gitmezdim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • 0

ewt var hatta memurluktan baska bır mevkıye gecmek ıcın tekrara gırıp puan alıp gırebılme sansın var kpss kacırma sakın gır cok kolay ortaogretım kpssı kesın 80 net yaparsın cok kolay sorular unıversıte okuyanların en az 80 yapması lazım bana gore

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • 0

Benim bildiğim bölüm içi özel sınavları kazanınca yükselme yaşarsınız.Ayrıca eğer memur olursanız orta öğretime girdiğiniz sınav sonucu ve ilerde üniversite için kpss ye girdiğiniz de önceki memurluğu bırakmanız gerekir.Bıraktıktan sonra da 6 ay ara verme şartı var.Daha detaylı araştırmanız hayrınıza olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...