Jump to content

Melek Öpücüğü - Barbara Freethy


SimqEE

Önerilen Mesajlar

Melek Öpücüğü - Barbara Freethy


403100_275068955897797_136728216398539_689190_1510569479_n.jpg

 

 

 

Kaliforniya'da bir kıyı kasabası olan Melekler Koyu'nda anlatılan eski bir efsaneye göre, kendilerine ihtiyaç duyulduğunda eski bir gemi enkazından melekler ortaya çıkar ve iyilik kötülüğe karşı galip gelirmiş. Ödüllü, en çok satanlar yazarı Barbara Freethy kalbinizi esir alacak bir serinin ilk kitabıyla okuyucularını büyülüyor.

 

Jenna Davies yedi yaşındaki bir çocukla birlikte Melekler Koyu'na sığınır. Taşıdığı tehlikeli sır ve kırık kalbi yüzünden sakin bir hayat sürmekten başka hiçbir şey istememektedir. Fakat genç bir kızın iskeleden atladığını görünce arkasından suya atlamakta hiç tereddüt etmez. Çaresiz kızın hayatını kurtarması Jenna'yı ilgi odağı yapar ve aniden kasabadaki herkes onun hikâyesini bilmek ister.

 

Korkunç bir olay her şeyi altüst edene dek başarılı bir muhabir olan Reid Tanner artık hayatına yeni bir yön vermeye çalışmaktadır. Ama Jenna'nın kim olduğunu ve ne sakladığını merak etmeden duramaz.

Sorularına cevap ararken gerçeğe ulaşma tutkusu tehlikeleri de beraberinde getirir. Aşkın mucize olduğu söylense de Jenna'nın kollarının arasında güvende olmasını sağlayabilecek midir?

 

"Bu kitapta her şey var: Sevgi, kasaba hayatı ve okumayı bitirdikten sonra uzun süre aklınızdan çıkmayacak karakterler."

Debbie Macomber

 

"Dokunaklı, romantik ve merak uyandırıcı... Yetenekli yazar Barbara Freethy karşı konulmaz bir hikâye yaratmış."

Susan Wiggs

 

"Nora Roberts hayranları bu kitapta benzer bir hava yakalayacaklar."

Contra Costa Times

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...