Jump to content

Kadına Ne Oldu?


Guest Lucky

Önerilen Mesajlar

Bir gece saat 02.35 civarlarında bir cinayet haberi alıyor dedektifiniz.. Kurban ortalıklarda yok fakat heryer kanlar içinde.. Kadının günlüğünün son sayfalarında şu yazı bulunuyor! BIR KARANLIK SANKI BENI DURMADAN TAKIP EDIYOR! En arka sayfayı çevirdiklerinde polisler şok oluyorlar aynen şöyle bir yazı yazıyor! Bu yazı tamamen kadının kanlarıyla yazılmış! Hayatım kararıyor. Ellerimi artık hissedemiyorum. Leylekler gibi çırpınıyorum.Periler gibi süzülüyorum. Melekler Ve zebanileri görüyorum. Ensemde bir el hissediyorum. Şimdi siz dedektifsiniz ve bu soruşturmayı inceliyorsunuz!Sorun şu kadın yaşıyormu yaşamıyormu.. Yaşamıyorsa neden öldürüldü!

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kadin intihar etmis yuksek ihtimalle. Ancak sizofren olabilir; bu nedenle de birinin kendini oldurecegini veya oldurebilecegini dusunmus yuksek olasilikla. Sadece saat neden verilmis diye dusundum. Hi bir ihtimal daha var. O da bu kadin Osymnin Yds komisyonunda olabilir. Yazdigi kelimelerin bas harflerinden help me olusuyor. Turkce dusunup ingilizce msj vermeye calismis olabilir. Bu nedenle yds soru hazirlama komisyonunda bulunabilir diye dusundum :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatım kararıyor.

Ellerimi artık hissedemiyorum.

Leylekler gibi çırpınıyorum.

Periler gibi süzülüyorum.

Melekler Ve zebanileri görüyorum.

Ensemde bir el hissediyorum.

 

 

Kadın yaşıyor..Zaten Can çekişme durumunu tasvir etmesi imkansız o durumda..Psikolojik sorunları var..Belki bana ihtiyacı vardır..

Soru sonunda sorulan neden öldürülmüş sorusu yönlendirmedir..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...