Jump to content

Her Türlü Muradınız İçin


Guest GaZaL

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar siteye üye olalı bir ay oldu sitemizde her türlü dua var ama ben yaptığım araştırmalırım sonucunda hacet,celp,muhabbet için okunan dualrın hiç bu kadar kısa ve basit olmadığını gördüm.Birnbir rica ve minnetle komşumuz olan yaşlı bir teyzecikten aldığım 1960 basımlı Gizli İlimler adlı kitapta yazılan duaları inceledim.Bir çoğunu not ettim.Sizinle paylaşmak istiyorum ama tekrar söylüyorum bu dualar hiç te kısa değil ve yapması gerçekten uzun süre alan dualar.

Teyzenin dediğine göre çoğu denenmiş ve faydası görülmüş işaretli olanları yazacağım bende size.

 

 

SUREİ ENAM

 

İmsaktan sonra yada yatzı namazından sonra hiç konuşmadan ve ara vermeden SUREİ ENAM ı okuyorsunuz.Son ayeti kerime yi yedi defa okuduktan sonra (Ve hüvellezi cealeküm halaifel ardi ve refea ba’zaküm fevka ba’zin derecatin liyeblü veküm fi ma ataküm inne rabbeke seriul ikabi ve innehu leğefurün rahim) üç kerede aşağıdaki dua okunacak.

Allahümme ya serial hisab.Ya şedidel ikab.Ya Gafur ya Rahim ya halika külle şey’in ya fatiressemavati vel arda.Ve ya falikal habbi ven neva ya falikal isbah.Ya baisel ervah ya zel cudi vessimah ya müfetttihal ebvab ya müsebbi bel esbab.Ya müsehhiles siab ya müdevvirelfelikiddevar ya mukallibil kulubi vel ebsar ya dafius seyyiat ve refiuddercat ya kafiyel mühimmat ya mu’tiyel mesulat.Ya samial asavat ya kadiyel hacat ya mücibetdaavat ya mukilel asurat ya muhyiyel emvat.Ya nurel ardi ves semavat ya hayyü ya kayyum ya malikel mülk.Ya zel celali vel ikram bi rahmetike ya erhamerrahimin.Vakzi haceti fihazihis saati ve hacati cemial mü’minine vel mü’minat.Allahümme inni eselüke min mucibati rahmetike ve azaimi mağfiretike vel ganimeti min külli berrin ves selameti min külli fücurin vel ismeti min külli zenbin illa gafertehü vela hemen illa ferrectehu vela hemen illa ferrectehu vela marazan illa şefeytehu vela deynen illa kazeytehu vela retkan illa fetaktehu vela fasiden illa aslahtehu vela haceti min havayicid dünya vel ahreti illa kazeyte ha ya vasial mağfireti iğfirli bifadlike ve keremike ya erhamerrahimin.

Bu duayı üç kez okuduktan sonra onbeş kere;

Ve üfevvizu emri illallah innallahe basirun bilibad.Fevekahullahü seyyiat ima mekeru ve haka bi ali firavne suül azabi.Ennaru yu’radune aleyha gudüvven ve aşiyya..diyoruz

Yedi kere de

Allahümme salli ala seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve hamina ve nuri ebsarina ve kurrete uyunina muhammedin abdike ve nebiyyike ve resuliken ne biyyil ümiyyi kema salleyte ala seyyidina ibrahime ve ala ali seyyidina ibrahime inneke hamidün mecid.

Okuyoruz ve secde ediyoruz secde sırasında onbeş kere ‘ Rabbena Atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina reşeda’ ayeti kerimesini okuyup muradımızı CENABİ HAK tan rica ediyoruz.

Bende şimdi sizinle beraber okuyacağım inşallah dualarımız kabul olur.Sonunda şöyle yazıyor CENABI HAK tan şifa ve yardım dileyen katiyen red edilmez açılan avuçlar boş çevrilmez.Bu surei şerifeyi her gün bir defa okumayı i'tiyat edinen kimse çok kısa zamanda neler göreceğini ve neleri başarabileceğini kendi gözleri ile gördüğü zaman anlayabilir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Kısmetimın açılması için hangi duaları önerirsiniz ?

   Bana bu konuda yardım eder misiniz çünkü bana hiç görücü gelmiyor kimse çıkmıyor karşıma anlamadım gitti bu durumu sanki benim bahtım kapalı bende hayırlı evlilik yapmak istiyorum bana dua önerir misiniz arkadaşlar ? :(😢🤲

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • Bir Kimsenin Sevgisi Kazanmak icin

   1Liltahtıl 2 Mehtahtıl 3Kahtaytıl 4Fehtaytıl 5Nehhattıl 6Cehhattıl 7Lahhattıl. 1 uygulma   Siddetli bir muhabbetle heyecanlandırarak matlubunu yanına getirtmek istersen: Yedinci ismi Cuma günü Zühre saatinde yaz. Talip olan kisi bu ismi üzerine alsın. Daha sonra kalan altı ismi mürekkebi olmayan bir kalem veya iğne ile tatlı bir sey üzerine yaz. Bu tatlıyı matluba yedirirsen, matlup talibe hizmet eder, her zaman yanında olur ve kesinlikle talibin yanından ayrılmaz. 2 i

   , Yer: Büyü

  • Basur için

   Kanlı basur Hastalığı için Papatya çicegini kaynatıp şekerle çay gibi içmelidir. Tecrübe olunmuştur. Basur için Beyaz böğürtlen dikeninin kökünü kaynatıp şeker ile çay gibi içmelidir.(tecrübe olunmuştur diyor kitap)

   , Yer: Rukye ve Tedavi

  • Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

   Selamunaleykum kardeşlerim böylesine güzel bir siteyi kuran bizleri bir araya getiren saygıdeğer lahuti ailesinden ALLAH cc razı olsun.Siteyi dolaşırken gözüme çarpan en büyük sorunlardan önde geleni sevgilisi ile arasının düzelmesini isteyen kişiler olduğunu gördüm.Benim dedemin babasından kalan çok eski kuvvetli mukaddime kitabından sizlere elimden geldiğince yardım etmek için bu duayı yazma gereği hissettim.Her insan hata yapabilir burada bu hatasını düzeltmek için birşeyler arayan kardeşleri

   , Yer: Sevgi ve Muhabbet için Dualar

  • İş Bulmak İçin (Ben Denedim)

   her namazdan sonra 5 defa okunacak bismillahirrahmanirrahim ve kalelmelikü itüni bihi estahlishülinefsi felemmakellemehu kale innekel yevme ledeyna mekinün emin kalec alni ala hazainil ardi inni hafizün alim ve kezalike mekkennali yusüfe fil ardi yetebevveü minha haysü yeşaü nusibü bi rahmetina men neşaü vela nuziü ecrel muhsinin

   , Yer: Havas & Hüddam

×
×
 • Yeni Oluştur...