Jump to content

Dökün Kurtlarınızı


Guest GaZaL

Önerilen Mesajlar

Lütfen Okuyun Arkadaşlar

 

Bir tava alınır ve ocağa konur içerisinine biraz margarin yada sıvı yağ dökülür.Yağ ısındıktan sonra iki tane yumurta sarıları dağılmayacak şekilde tavaya kırılır.Pişirme esnasında beyazlarının daha iyi pişmesi için çatal yardımı ile yaydırabilir yada ezebilirsiniz.Üzerine bir tuttam tuz tercihe göre de baharat ekleyin.Sahanda yumurta her sabah yapabilirsiniz doyurucu ve lezzetlidir.Denenmiştir.;)

 

Şeklinde gayet açık ve net olan bir yazıya bile yorum olarak

 

- Sakın yapmayın büyü bu büyü çarpılırsınız haaa

- Yok boşuna yapmayın bir işe yaramaz hem bu tarif yarım ( ki tamamını vermek için asla konuya dönmez)

- Bu olmaz ben daha kesin çözümlü ve pratik olanını biliyorum ?????????? ( sırra kadem bastı bir daha dönüpte o pratik olan şeyi yazmaz)

- Ayyy size anlatamıyorum arkadaşlar boşuna uğraşmayın Allah istemezse zaten size yemek nasip olmaz Allah isterse olur.(Sanki biz aydan geldik bunları bilmiyoruz)

- Ben yumurtaları kırarsam cinlere karışırmıyım.İçine tuz atarsan cinler bana dadanır mı

- Tarifi ve uygulamayı tam okumadan 'iki yumurta kırsam olurmu.Tuzu yumurtadan sonramı atıyoruz yağ ne zaman koyulur uff kafam karıştı lütfen bilen birisi daha ayrıntılı yazsın..

- Ben bununla ilgili fal bakıyorum %100 doğru çıkıyor Adınız Soyadınız ve Annenizin kızlık soyadını yazın bakayım :devil: Yanlız 15 Kasıma kadar(sıcak bölgelere tatile gidecek arkadaşta)

 

Şeklinede her açılan konuyu dikkatle takip edip yorum yapmış olmak için zıplayan arkadaşlar...işte size kolaylık..Artık konu takip etmenize gerek yok tek tıkla içinizden taşan bu sözleri yazacabileceğiniz bir sayfa açtım size.Hadi dökün kurtlarınızı bu sözleri söyleme gereği duyduğunuzda bu sayfayı açın ve buraya yazın.Konu içine dahil olup kimsenin aklını karıştırmayın kendi kendinizin aklını karıştırın..;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hehehehe

Kimsede Bişey yazmamış he korkudan

"acep bendemi onlardanım" diye düşünmesin kimseler die bişi yazılmamış.

Güzel ve eglenceli bir sayfa açmışın kardeşim. Bişi sorabilirmiyim?

-:Tavuk yumurtasımı? yoksa bizim kazlarımız var onların yumurtasıda olur mu? :) :) :) :) :):rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki ozaman yaaaa kafam karıştıııı kaç dakika pişirmem gerekiyor. pişirirken yanımda biri olursa büyüsü kaçarmı.Kokusu sokaga cıkarsa benim yumurta pişirdiğimi anlarlar mı? Birde yerken çatalmı kullanmam lazım elimle yesem olur mu? Lütfennn yardım et :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...