Jump to content

Lütfen Herkes Okusun Çok Önemli


suspus

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar burda hemen hergün bir yakını hasta olan arkadaşlar konu açıyor. Bunların çoğu kanser hastası. Ben burda bu tür konular açan hemen her üyeye özel mesajla bir tavsiyede bulundum. Tıbbın çaresiz kaldığı çok fazla hastalığın şifalı bazı taşlarla yüzde yüz tedavi edildiğine bizzat şahidim. Bu hastalıklar arasında kanserin her türü, MS, astım, migren, panik atak gibi çok ciddi hastalıklar da var. Özellikle kanser konusunda doktorların artık eve yolladığı çok kötü durumdaki hastaların bile iyileştiğini biliyorum. Astım konusunda da çok başarılı olduğunu biliyorum bu taşların. Ben tam olarak anlamam ama "koah" seviyesinde olan astım hastalarının bile tamamen iyileştiğini ve artık hiçbir ilaca ihtiyaç duymadan yaşadıklarını biliyorum. MS dediğimiz hastalığın tıpta kesin bir tedavisi yok. Ömür boyu kullanılan ilaçlarla hastalığın etkisi biraz azaltılmaya çalışılıyor. Bu taşlarla MS hastalığı da nerdeyse yüzde yüz tedavi ediliyor. Ben bu konuda yüzlerce kişiye tavsiyede bulundum ama bunu dikkate alan kişilerin sayısı 10 u geçmez. Kimseye garanti verecek durumda değilim ama inanın ben çok fazla fayda gören insan biliyorum. Ayrıca bu konuda zerre kadar maddi menfaatim yoktur buna da Allah şahittir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğuştan astım hastasıyım aynı şekilde oğlum da ve de kuzenlerim

ama ne çare zerre faydasını görmedik hiçbirimiz... haaa belki bize etmedi, başkasına eder bilemicem

 

alternatif tıbba evet ama önce tüm tıbbi çareler sonra taşlardan medet ummak derim ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tıbbi çareler tükendi ve fayda göremediysen o zaman alternatif tıbbın zamnı gelmiştir bence. arkadaşımın babası 40 yıllık astım hastasıydı 6 ay öncesine kadar. benim ısrarımla aldık taşları ve adam 1.aydan itibaren çok daha rahat nefes almaya uyumaya hareket etmeye başladı. ama taşları satın aldığımız kişi en az bir buçuk yıl kullanmalı dedi. şu anda adam çok iyi durumda...dediğim gibi benimki sadece tavsiye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bi alternatif tıp elbette var,

 

ama ben yine de allah herkesi kemoterapiyi bırak camel trophy e katıl diyenlerden korusun derim

ben öyle bişey mi dedim? ben artık çare bulamayan insanlar için söylüyorum. asıl allah senin gibi iftiracılardan korusun. bir tane insana bile kemoterapiyi bırak bunu kullan demedim. umarım hastalığına tedavi bulursun da böyle şeylere ihtiyacın kalmaz. ama olur da mecbur kalırsan o zaman çok gülerim sana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...