Jump to content

Rüyada Ağabey Görmek


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

(Ayrıca Bakınız; Abi, Kardeş.)

 

Rüyada ağabey görmek, yardıma ihtiyaç duymadan yaşayacağınıza ve maddi sıkıntı çekmeyeceğinize işarettir.

 

Rüyada erkek kardeş görmek emniyettir, güvendir. Sizi koruyacak bir büyüğün varlığını düşünmek ve onu rüyanızda görmek, mutlu ve güvenli bir hayat süreceğinize delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyasında ağabeyini görse, o kimsenin hayatı müddetince yardım ve desteğine ihtiyaç duymaksızın yaşayacağına ve hiçbir zaman yoksulluk çekmeyeceğine işaret eder.

 

 

Rüyada erkek kardeş görmek, mal ve dünyalıkta ortaklığa işaret eder. Ayrıca kardeşi olanlar, kardeşinin içinde bulunduğu olumlu ya da olumsuz durum için bir şeyler yapacağını işaret eder. Rüyada bir kimse erkek kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel haberler alacağına işarettir. Uzun zamandır görüşmediği yakınlarıyla ve dostlarıyla görüşecek ve güzel vakit geçirecektir. Rüyasında erkek kardeş gören kişi erkek ise, kişinin para durumunun iyileşecek, eline maddi bir kazanç geçecektir. Rüyasında erkek kardeş gören kişi kadın ise, çok zorlandığı, mutsuz olduğu, dertli bir anında hiç ummadığı bir kişiden yardım görecek demektir.

 

Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır. Rüyada erkek kardeş görmek, iyi ve sevindirici haberdir. Rüyada erkek kardeş görmek, aile içinde aile fertlerinin birbirlerine karşı olan fedakarlığını, yardımlaşmasını ve güveni işaret eder. Rüyasında öz erkek kardeşini gören kimse iyi haber alır ve sevinir. Ancak kardeş rüyasındaki her şey birlikte yorumlanmalıdır. Bazen kardeş rüyaları bambaşka anlamlara gelebilir. Rüyanızda erkek kardeşiniz mutsuz ise, ona karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmediğinizi, kendisine olan güveni sarstığınızı işaret eder. Eğer rüyada erkek kardeş mutlu ise, size yardım edeceğini ve ona güveninizin artacağını işaret eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...