Jump to content

Rüyada Zahmet Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Zahmet ve meşakkat çektiğini görmek rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkıntı.)

 

Rüyada zahmet çektiğini görmek, mutluluk ve rahatlık içinde bulunduğuna delalet eder.

Abdulgani Nablüsi'ye göre, rüyada zahmet ve meşakkat çekmek iş hayatında haksız kazanç elde etmeye ve haram mal edinmeye işarettir. Bir rivayete göre, rüyada zahmet çektiğini görmek, kaçınılması gerekli işleri yaptığına yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zahmet çekmek, rahatlığa, refaha ve sevince ereceğine işarettir. Rüyada zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksız ve batıl yollu insanların mallarını yemeye işarettir. Bu tabir, rüya sahibi zengin olduğu takdirdedir. Eğer rüya sahibi fakir olursa rüya sahibinin perhiz yapmasına ve rahatlığa işarettir.

 

Rüyada bir yük taşırken zahmet görmek; kendi gayret ve çabanızla zor işlerinizin üstesinden geleceğinize, arzularınıza kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada taş, toprak taşırken zahmet görmek; taşıdığınız şeyin büyüklüğü oranında zor işlerin sizi beklediğine delalet eder.

Rüyada yokuş, tepe, dağ ve merdiven çıkarken zahmet görmesi; yapmakla yükümlü olduğunuz işlerin zaman alacağına ve zorluklarla karşılaşacağınıza, dağın tepesine çıkıp oturduğunuzu görmeniz zahmetinizden sonra genişliğe ve feraha ereceğinize delalettir.

Rüyada çalıştığınız iş yerinde zahmet görmek; çevrenizde çalışmalarınızdan dolayı amirlerinizden takdir göreceğinize, sevileceğinize delalettir.

Rüyada zahmetten kurtulduğunu gören kimse; yaptığı hayırlı işlerin mükafatını görmeye başlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...