Jump to content

Rüyada Zayıflamak Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada zayıflamak çeşitli şekillerde yorumlanabilir:

 

Rüyada zayıf olduğunu görmek; işleriniz sebebiyle bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza, zorlukların peşinizi bırakmayacağına, sıkıntıların sizi oldukça yıpratacağına, ruhen de çöküntü içinde olacağınıza delalet eder.

 

Rüyada zayıf görmek; rüyada annenizin zayıf olduğunu görmeniz, annenizin küçük bir hastalık geçireceğine, sağlığına dikkat etmesi gerektiğine, delalet eder.

 

Rüyada ölmüş annenizi zayıf görmeniz; sizden dua beklediğine, sadakaya ihtiyacı olduğuna, kabrini ziyaret etmeniz gerektiğine delalet eder.

 

Rüyada zayıf olmak; bedeninize ait bir uzvunuzun zayıf, olduğundan ince görmeniz, yakında bir arkadaşınızın hastalık haberini alacağınıza ve ziyaretine gitmeniz gerektiğine delalet eder.

 

Rüyada zayıf not almak; karnenizde zayıf not görmeniz, derslerinizin ummadığınız kadar iyi olacağına, sevince, mutluluğa, öğrenim hayatınızın iyi geçeceğine delalet eder.

 

Rüyada zayıf birini şişman görmek; hayra işarettir, işlediği hata ve kusurlarının farkına varıp, işlediği hata ve kusurlarından kurtulacağına, üzerinde kul hakkı varsa ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada zayıf bebek görmek; kuvvettir, bundan dolayı rüyada zayıf olduğunu gören kimse kuvvetlenir. Bazı tabirciler, rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimsenin dini zayıf olur veya dininde üzerine farz olan şeyi eda etmekte tembellik eder, dediler.Bazıları da, rüyada hissedilen zayıflık «İnsan da zayıf olarak yaratılmıştır (Sure-i Nisa, ayet 28) mealindeki ayete göre evlenmekteki sabırsızlığa delalet eder. Çünkü ayette geçen «Zaifen» kelimesi «cinsi münasebet yanmakta onun sabrı yoktur» şeklinde tefsir edilmiştir.

 

Rüyada vücudunun zayıf olduğunu gören kimseye, üzüntü ve keder isabet eder.Rüyada zayıf olmak, fakirlik, makam ve rütbeden düşmeğe delalet eder. Bazı tabirciler zayıflık, hastalıktır, bazıları da, açıktır dediler. Bazen de zayıflık, aşk ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada çok zayıflamak yaşamındaki sıkıntılarla uğraşamayıp ruhsal sıkıntılara düşmek demektir. Rüyada insanlarında hayvanlarında zayıflaması kötüye yorumlanır.

 

Rüyada hissedilen güçsüzlük, sa¬bırsızlığa, hastalık ve açlığa, halkın gözünden düşmeye, makam ve itibar kaybına işarettir.

Rüyada güçsüz olduğunu veya zafi¬yet hissettiğini görmek, kuvvet bul¬maya, hayırlı işlere güç yetirmeye de işaret eder.

Rüyada gözün zayıfça görmesi, haramlardan göz çevirmeye işaret eder. Bazen de zayıfça görmek, hanımının hamileliğine işaret eder.

 

Rüyasında zayıfladığını gören kimseye üzüntü ve sıkıntı isabet eder. Bazen de bu rüya hastalıkla ve açlıkla tabir edilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...