Jump to content

Rüyada Zebra Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada zebra görmek; mükemmel bir denge, birlik ve uyumu temsil eder. Alternatif olarak, bir zebra, önemsiz konularda çok fazla zaman geçirmek olduğunu göstermektedir . Net bir zaman çizelgesi oluşturmak ve başarı için zemin hazırlamak gerekir. Sıkı çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı delalet eder.

 

Rüyada zebra görmek, çeşitli projeleriniz arasında hangisini önce uygulayacağınızı bilmemeye, tereddüt etmenizin ise işlerinizin aksamasına sebep olduğuna delalet eder.

 

Rüyada zebra görmek; bu günlerde çalışma ve günlük hayatınızın monotonluğundan sıkıldığınıza, hayatınızı renklendirmek, maceraya atılmak isteğinizin baskın olduğu bir dönem yaşamak istediğinize, bu türlü düşünce ve isteklerinizin iş planlarını aksatmanıza neden olacağına delalet eder, dikkatli olmanız konusunda uyarıcı bir rüyadır.

 

 

Rüyada zebra görmek, hayırsız bir mala, kazanca işaret eder. Zebranın üstüne rahatça bindiğini görmek ise, büyük günahlar işleyip İslami açıdan noksanlaşmaya işaret eder. Zebranın üzerine binerken zorluk çektiğini gören kimse ise üzüntü ve sıkıntıya düçar olur. Evine bir zebra geldiğini gören kimse için bu rüya ahlaksız ve kötü bir insanın misafir olmasına işarettir.

 

Rüyada Zebra sürüsü görmek; Mükemmel bir denge, Birlik ve uyum anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Önemsiz konulara çok fazla zaman harcadığınızı sembolize eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Yavru Zebra Görmek

   Rüyada Yavru Zebra Görmek Rüyada yavru zebra görmek, yapılan işlerin bir çok insan tarafından küçük görüleceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına ve çok büyük ve ses getirecek işlere imza atılacağına tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Zebra Görmek

   Rüyada Zebra Görmek Rüyada zebra görmek, rüya sahibinin, yaptığı işlerden daha iyi olduğunu düşündüğü birisini ön plana çıkaracağına ve bu şekilde yapılan işte daha çok para kazanacağına delalet edilir. Kazanılan başarılar sayesinde diğer insanlar arasında ön plana çıkmaya, daha iyi bir konuma getirilmeye ya da rütbe kazanmaya tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...