Jump to content

Rüyada Zerdeçal Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada zerdeçal (Hint Safranı) görmek; hasta iseniz hastalığınızdan şifa bulacağınıza, sağlığınız konusunda hassas olduğunuz bir dönem geçirdiğinize, güzel günlerin sizi beklediğine delalet eder.

 

Rüyada zerdeçal ektiğinizi görmeniz; mala, rızka, dünya işlerinde kadın emeğinden istifade edeceğinize, rüyada başkasının toprağına zerdeçal ektiğinizi görmeniz; mal ve emeğinizin tamamen başkasının menfaati için olacağına delalet eder.

 

Rüyada sevdiğiniz bir kişiden zerdeçal almanız; sizin faydalı ilimlere eğilim göstereceğinize, aile ve etrafınızdaki dostlarınıza yardımınız dokunacağına, zamanınızı iyi kullanacağınıza delalet eder.

 

Rüyada zerdeçal yemeniz; bu günlerde pek hoşnut olmayacağınız sözler işiteceğinize, bu sözlerin sizi etkileyemeyeceğine, sürpriz arkadaşlar edineceğinize, çevrenizdeki dostlarınızın artacağına delalet eder.

 

Zencefil sattığını veya birine verdiğini görmek, kederden ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Zencefille resim yaptığını veya boyadığını gören dünyanın boş işleri ile gururlanır. Zencefil ile Kur-andan bir şey yazdığını görmek iyi ve hayırlıdır. Bir başka rivayete göre de; rüyada zencefil görmek, üzüntü ve kedere işarettir. Zencefil yediğini görmek, zarar, düşmanlık ve münakaşa yapmaya işarettir.

 

Rüyada zerdeçal görmek, çoktan beri yemediğiniz ve yapılması oldukça güç olan bir yemeği bir sürpriz olarak eşinizin hazırlayıp size sunacağına, bundan dolayı memnuniyetinizin ifadesi olarak sizin de buna karşı bir hediye ile ona bir sürpriz yapacağınıza yorumlanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Rüyada Zerdeçal Koku Görmek

      Rüyada zerdeçal kökü görmek; elinizde zerdeçal kökü görmeniz, sizin bir hastalık geçireceğinize, derdinize deva arayacağınıza, ilim ehline danışacağınıza delalet eder.   Rüyada bir aktardan zerdeçal kökü satın almanız; soyunuzu devam ettirecek erkek evlada, yakında bir evlat sahibi olacağınıza delalet eder.   Rüyada zerdeçal kökü öğütmeniz; çok küçük şeyleri kendinize dert edeceğinize, sıkıntılarınızdan çok geçmeden kurtulacağınıza, aklı selim bir kişi olduğunuza delalet eder.   Rüyada zer

      , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
  • Yeni Oluştur...