Jump to content

Rüyada Zımpara Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada zımpara görmek; İnatçılığınız ve ısrarcı tutumunuz sebebiyle canınızın sıkılacağına, üzüleceğinize, mutsuz olacağınıza delalet eder.

 

 

Rüyada bir kimsenin zımpara görmesi çok inatçı olduğundan sıkılıp üzüleceğine delalet eder. Böyle bir rüya gören kimsenin yaşantısında ki davranışlara dikkat etmesi önerilir.

 

Rüyada zımpara görmek ; yaşamınızda bazı pürüzlü noktalar olduğunu iafe eder.

Bir yeri veya bir şeyi zımparalamak, zımpara yapmak ; bazı sözleriniz veya tutumlarınızın çevrenizidekileri rahatsız edici derecede sert olduğunuz ifade eder.

 

Rüyada cam bir eşya zımparaladığını görmek; çek, senet gibi değerli evraklarla ticaret yapacağınıza delalet eder.

 

Rüyada ahşap bir şey zımparaladığını görmek; münafık bir takım adamlarla muamele eden ve onlardan hile ile mal alan kimseye delalet eder.

 

Rüyada demir zımparaladığını görmek; işlerinizde oldukça zorlanacağınıza, işlerinizi alın teri dökerek, helal rızık kazanacağınıza delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Rüyada Zımpara Makinesi Görmek

      Rüyada zımpara makinesi görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:   Rüyada görülen her tür makine çalışmayla ilgili olarak yorumlanır. Rüyada makine görmek, sanat ve işe işarettir. Rüyada çalışan bir zımpara makinesi görmek; işlerin yoluna gireceğine, güzel günlerin yaklaştığına, çalışan zımpara makinesinin bozulduğunu görmek; işlerinizin bütün çabalarınıza rağmen bozulup yolunda gidemeyeceğine işarettir.   Rüyada bir zımpara makinesi satın aldığınızı görmeniz; kârlı bir iş teşebbüsünde buluna

      , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
  • Yeni Oluştur...