Jump to content

Rüyada Zürafa Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada Zürafa görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada Zürafa görmek; düşmanlarınıza karşı kazanacağınız zafere, kendi kendinize sorunların üstesinden gelebileceğinize, faydalı işlerde bulunacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Zürafalar arasında olduğunu görmek; İnsanlar arasında saygınlığınızın artacağına, bilgi ve tecrübenizle dostlarınıza faydalı olacağınıza, başarılarınızın ön planda olacağına, toplumda kabul gören ve aranılan bir kişi olacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Zürafa’ya sahip olduğunuzu görmeniz; enerjik bir yapıya sahip olacağınıza, etrafınıza pozitif enerji yayacağınıza, diğer insanların sizin özelliklerinizi fark edeceğine, aranılan bir insan olacağınıza delalet eder.

 

Rüyada bir Zürafanın size doğru geldiğini görmeniz; sağlıklı, mutlu günlerinizin yakında olduğuna, sevinçli haberlere, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Sizden uzaklaştığını görmeniz bu günlerde mutluluğunuzu gölgeleyecek bir takım olaylarla karşılaşacağınıza, biraz üzüleceğinize, dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

 

Bir başka rivayete göre ise rüyada Zürafa görmek; mala gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder.Çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

 

Saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaştır. Birden fazla zürafa, toplum hayatında başarıyı temsil eder.

 

Rüyanızda zürafa görmek, yakında bir geziye çıkacağınıza ve bu geziden yurda oldukça menfaat edinmiş bir şekilde döneceğinizi ifade eder. Rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Bazen bu hayvanı görmek, gebe kadına yahut yöneldiği taraftan meydana gelecek garip haberlere vakıf olmaya işarettir.

 

Rüyada bir zürafaya sahip olmak ve onu dilediği gibi kullanmak, itaatkar hizmetçi ile yorumlanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

   Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek Rüya sahibinin hayırlı evlatlara sahip olacağına ve onların başarıları ile gurur duyacağını delalet eder. Rüya sahibi öylesine güzel evlatlar yetiştirecektir ki onların yaptıkları sayesinde her zaman göğsü kabaracaktır.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Zürafa Görmek

   Rüyada Zürafa Görmek Rüyada zürafa görmek, bazen rüya sahibinin çevresindeki uzun boylu kimseye delalet eder. Fakat genel anlam itibariyle maddi zarara uğramaya, bebek sahibi olmayı bekleyen birine, tuhaf sözlere, dik başlı, inatçı, bildiğini okuyan kişilere tabir edilir. Zürafa, bildikleri konusunda ısrar eden yani inatçı olan bir kişi nedeni ile çok çekmeye işaret eder. Bu kişi için hayır gelmeyen kişi yorumu yapılır. Bazı rüya tabirleri zürafa için başarı ve zafer anlamına geldiği yorumunu y

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Ölmüş Zürafa Görmek

   Rüyada ölmüş zürafa görmek, egolardan arınacak kendinize ve çevrenizde olan insanları daha iyi anlayacak bir ruh halinde olacağınıza işaret eder. Rüyada ölmüş zürafa görmek, boyun bölgenizde oluşacak ağrılara sızılara işaret eder. Rüyada ölmüş zürafa görmek, sizi bu güne kadar dışlamış olan insanların sizin aslında ne kadar başarılı olduğunuzu anlayacaklarını ifade eder. Rüyada ölmüş zürafa görmek, sinsi hain olan bir kimsenin artık oyunlarına gelmeyeceğinize sizi istediği gibi kullanamayacağına

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...