Jump to content

Rüyada Yağcılık Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada yağcı kimseyi görmek; fazilet ve irfan sahibi kimseye; Mecaz anlamda yağcı (yağ çeken kimse) görmek iki yüzlü, riyakar kimseye delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Yaltaklık

 

Rüyada yağcılık yapan kimse görmek, dünya metaından bir şey için bir insana yağcılık etmesi, istenmeyen ve makbul olmayan bir rüyadır. Kendisinde olan ilmi öğrenmek için başkasının kendisine yağcılık ettiğini gören kimsenin şerefe nail olmasına, dindeki doğruluğuna ve istediği şeye kavuşmasına işarettir. Denilmiştir ki, yağcılık adetinden olan kimsenin rüyada yağcılığı kötü değildir. Ancak adetinde yağcılık olmayan kimsenin rüyası ise zillet ve hakarete işarettir. Tanıdığı bir kadın kendisine yağcılık etmesi. düşmandan emin olmasına işarettir. Rüyada yaltaklık ve yağcılık, cömertliğe, takvaya ve sadaka vermeye işarettir.

 

Rüyada kendinizi bir kişiye yağcılık yaparken görmeniz; dostlarınız arasında yardımsever ve iyi niyetli bir kimse olarak tanınacağınıza, sevileceğinize, toplumda kabul gören bir kişi olacağınıza delalet eder.

 

Rüyada bir akrabanızın size yağcılık yaptığını görmeniz; sizden sağlamak istediği menfaate, aile içi çıkar ilişkilerinin baskın olacağına, dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...