Jump to content

Rüyada Yağlayıcı Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar


Rüyada yağlayıcı görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada ziraat aletleri yağlayan bir kimse görmek; işlerinizde artacak berekete, gelecek senenin selamet ve bolluk içerisinde geçeceğine delalet eder. Rüyada çeşitli aletler yağladığını görmek; faydalı işlere girişeceğinize, bu işlerden kendi emeğinizle gerçekleşeceğine, sizin için karlı yatırımlar olacağına delalet eder.

 

Rüyada çalışan bir yağlayıcıyı görmek; feraha, sevince, ilim ve hikmete, rızkın artacağına ve menfaate delalet eder.

 

Rüyada dürüst ve çalışkan bir kimseyi yağlayıcı olarak görmeniz; alın teriyle hayatını sürdüren şerefli bir kimseye, Yağlayıcı olduğunu görmek rüşdünü ispat etmeye, kendi kendine yetecek duruma gelmeye, işinde haylaz ve ona ihanet eden mahrum ve mahkum kimseye delalet eder.

 

Rüyada kişi kendini yağlayıcı olarak görürse, başkalarının yardımı ile hayatta ilerleyecektir.Rüyada bir iş yerinde çalısan yağlayıcı görmek, elinize az miktarda para geçeceğine delildir, yağlayıcı yanında bulunup onunla birlikte çalıştığınızı görmeniz, beklemediğiniz müjdeli bir haber alarak sevineceğinize işarettir.

 

Rüyada görülen yağlayıcı, gizli iş işleyen, fayda ve mazereti dokunmayan münafıkça ve riyakarca muamelede bulunan arabulucu, ifsat edici ve yaltaklık yapan bir kimsedir. Yağcıyı görmek, yaltaklığa, güler yüzlülüğe, güzel söz söylemeye, sözünden dönmeye işarettir. Bu rüya, bazen de izzete ve galip gelmeye işarettir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...