Jump to content

Rüyada Yalak Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Çeşme yalağı görmek içi su dolu ise rızka, boş ise üzüntüye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pınar.)

 

Rüyada yalak görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

 

Rüyada yeni yapılmış bir yalak görmeniz; müjdeye ve hayra, feraha delalet eder. Rüyada içi berrak su ile dolu bir yalak görmek, cömert, kerim ve faydalı bir kimseye işarettir.

Su ile doldurulmuş bir yalak gören kişi, cömert ve şerefli kimseden ikram ve iyilik görür.

Rüyada yalaktan abdest aldığını görmek, Allah’ın izniyle üzüntü ve kederden kurtulmaya delâlet eder. Yalaktan su içmek, kerem ve şeref sahibi bir melikten gelecek rızka ve menfaate delâlet eder. Yine yalak rüyası, kadınlarla tâbir edilmiştir. Rüyada su dolu bir yalak gören kişi, kâmil akla mâlik ve itibar sahibi bir kadın ile evlenir.

Rüyada içinde temiz su bulunan bir yalağa baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktır. Bu yüzden hayal kırıklığı da yaşayabilir.

Yeni bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada yalak görmek bereketli bir rızka işarettir. Rüyanızda bir çeşme yalağı veya hayvanların sulandığı uzun bir yalak görmek, herkesin faydalanması için bir hayrat yapmayı düşündüğünüze. veya herkesin menfaatine uygun bir sosyal tesis yapmak istediğinize veya yapmak isteyenlere maddeten ve manen yardım etmek istediğinize işarettir. Başınızdan çok heyecanlı ve tutkulu bir aşk macerası geçeceğine de delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...