Jump to content

Rüyada Yalvarmak Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada yalvarmak görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

 

Rüyada annenize yalvardığınızı görmeniz; sevdiğiniz bir kişiyle bir araya geleceğinize, kendi annenizi görmek, ona yalvarmak, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, hasta ise sağlıklı, fakir ise zengin olacağınıza, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya delalet eder.

 

Rüyada babanıza yalvardığınızı görmeniz; işlerinizde meydana gelecek gelişmeye, başarıya, berekete, önünüze açılacak hayırlı bir yola delalet eder. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

 

Rüyasında kardeşine yalvardığını görmek; Rüyada bir kimse kardeşini görürse, ona bir olaydan veya istekten dolayı yalvarırsa akrabalarından ya da dostlarından güzel haber alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.

Rüyada bir devlet reisine yalvarmak; hayra, işlerinizdeki olumlu gelişmeye, devlet kapısında bir işiniz varsa halledileceğine, devlet başkanını üzgün veya perişan görmek ülke için şerre, dünyalığın güzel olmasına delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Rüyada Yalvarmak Görmek

      Rüyada Yalvarmak Görmek Rüyada yalvarmak, rüya sahibinin girişeceği işlerden kazanacağı mal ve mülkle rahat ve ferah bir hayat süreceğine delalet eder. İşle ilgili girişimlerde başarı sağlanacağına ve sonunda çeşitli ortaklıklarla yeni bir iş kurulacağına yorumlanır. Aynı zamanda, hayırlı işlere girerek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret eder.

      , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
  • Yeni Oluştur...