Jump to content

Rüyada Yama / Yamamak Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada elbisesine yama yaptığını gören kimse; bir işinizden dolayı zahmetinizi yeneceğinize, işlerinizde başarılı olacağınıza, kazançlı çıkacağınıza delalet eder. Rüyada bir çorabınıza yama yapmanız; kadın çorabı yamalamanız, izzetli ve vakar bir kadın olduğunuza, erkek çorabı yamalamanız; fazilet ve genişliğe, takva sahibi olmaya, kudrete delalet eder.

 

Rüyada eski çorap yamalamanız; malının zekatını vermek için ikazdır. Siyah çorap yamalamanız; güzel kadına, kırmızı çorap yamalamanız; iyi huylu kadına, beyaz çorap yamalamanız; güzel bir kadınla evlenmeye, yeşil çorap yamalamanız; iffetli kadına delalettir.

 

Rüyada yama yaptığınız çorabı kaybetmek veya birine vermek; iyi yorumlanmayıp çorabın bir tekini giyip diğer tekini giymeden dolaştığınızı görmek; planladığınız yolculuğa çıkamayacağınıza işaret eder.

Rüyada elbise veya eteğinize yama yaptığınızı görmeniz; karşı cinsten bir kişinin size duyduğu ilgiyi kaybedeceğinize, üzüleceğinize, can sıkıcı bir takım sohbetler yapacağınıza delalet eder.

Rüyada yama yapan bir kimse görmeniz; yağcılık yapmaya, gönül almaya, fakirliğin devam edeceğine, sıkıntı içerisinde olacağınıza delalet eder.

 

Rüyada yaptığınız yamayı sökmeniz; sıkıntılı yaşantınızın ardından gelecek ferahlığa, mutluluğa, geniş rızka, dünya işlerinizin yoluna gireceğine delalet eder.

 

Elbisesine yama yapmak yahut yama yapan kimseyi görmek yoksulluğa yahut dervişane yaşamaya; Yama bir ayıbı örtmeye, gönül almaya yahut yağcılığa delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...