Jump to content

Rüyada Yapıştırmak


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada yapıştırmak görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

 

Rüyada ağaç eşyayı yapıştırmak; aile bağlarınızın kuvvetli olacağına, aile içinde dirlik ve düzeninizin daim olacağına, size kimsenin zararının dokunamayacağına delalet eder.

 

Rüyada kağıttan bir şeyler yapıştırdığınızı görmeniz; sevinçli haberler alacağınıza, sevdiğiniz kişi ile muhabbetinizin artacağına, mutlu olacağınıza delalet eder. Siyah kağıtlar yapıştırdığınızı görmeniz pek hayra yorulmaz, hastalık veya ölüm haberi alacağınıza delalet eder.

 

Bir şeyi yapıştırmak ara bulmaya, işini iyi yapmaya, her türlü deneyime yahut kaçak ve hırsızı yakalamaya ya da yakalanmalarını sağlamaya delalet eder.

 

Rüyada yapıştırma, bir şeyi yapıştırdığını görmek; daha önceden reddettiğiniz bir şeyi şu anda kabul ettiğinizi veya edeceğinizi gösterir.

 

İyi bir rüyadır. Rüyada bir şeyi yapıştırmak, bir şeyi yapıştırdığınızı görmek: ara bulmak, işini iyi yapmak, her türlü tecrübeye işarettir. Ayrıca kaçak ve hırsızı yakalamaya veya yakalanmasını sağlamaya delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...