Jump to content

Rüyada Yarış Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Fakir bir kimsenin rüyada yarıştığını görmesi; zengin olmaya, yolcunun yarıştığını görmesi; selametle vatanına dönmesine delalet eder. Bir kimsenin rüyada yarıştığını ve yarışı kazandığını görmesi; kuvvet ve kudrete, mal ve menfaate delalet eder.

 

Rüyada atlı olarak yarıştığını görmek; gururlanmaya, mahzurlu bir iş yapmaya, yarış esnasında attan düştüğünü görmek; çetin ve zor günlerin geleceğine delalet eder. Rüyada yarıştığını görmek; insanlar arasında çıkacak fitne ve tefrikaya, bunun sonucunda erişeceği musibete delalet eder.

 

Rüyada bir yarış gördüyseniz, etrafınızdaki insanların sizinle aynı hedeflere ulaşmak istediklerinin işaretidir. Rekabet ortamına işaret eder. Rüyada bir yarışı kazandığını görmek, başarıya, yarışı kaybetmek ise başarısızlığa yorumlanır. Etrafınızdaki insanlarla aynı amaç için mücadele edeceksiniz.

 

Rüyada yarıştığınızı görmek; kazandıysanız; hayatta başarılı olacağınıza, kaybettiyseniz; hayal kırıklığına uğrayacağınıza işarettir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Yarış Atı Görmek

   Rüyada Yarış Atı Görmek Ortaya konulan çalışmanın sonunda çok hayırlı sonuçlar alınacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine ve hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yarış Pisti Görmek

   [h=3][/h]Rüyada Yarış Pisti Görmek [h=3]İş hayatında arkadaş olan kişilerle ortaya konulacak olan bir fikir sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine tabir edilir.[/h]

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yarış Görmek

   Rüyada Yarış Görmek Rüyada yarış görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer kişi girdiği yarışı kazanmışsa işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret eder. Eğer girilen yarış kaybedilmişse sorunların artacağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin s

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yarış Meydanı Görmek

   Bakınız; Hipodrom.   Bir kimsenin rüyada yarış meydanı görmesi, sevince, düşman üzerine galip gelmeye, çocuklar için Kur’ân-ı Kerimi hatmetmeye delâlet eder.   Kapısında atı olan bir kimsenin rüyada kendisini yarış meydanında görmesi, kendisinde olan san’ata ve maharete delâlet eder.   Rüyada yarış meydanı görmek, düşma¬na galip gelmeye ve sevince işarettir. Rüyada yarış meydanında görülen rüya, bahis oynayan kimse için boş ümide, düş kırıklığına işaret eder. At sahibi birinin kendini yar

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yarış Atı Görmek

   Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesi demektir.   Rüyada kendinizi bir yarışta görmeniz; bu günlerde şansınızın açık ve yaver gideceğine, işlerinizde elde edeceğiniz başarıya, bol kazanca, rakipleriniz ile rekabetinizden başarı ile çıkacağınıza, mecliste sözünüzün dinleneceğine delalet eder.   Rüyada bir yarış atı çiftliğinde olmanız; Rüyada at görmek muradınıza ereceğinize; yarı

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...