Jump to content

Rüyada Yasak Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada yasak bir şeyi ihlal ettiğinizi görmek bir hususta habersiz kaldığınıza, önünüze getirilen seçeneklerden hangisini tercih edeceğinizi bilmediğinize işaret eder.

 

Rüyada yasak bölgeye girdiğinizi veya yasaklanan bir yerde bulunduğunuzu görmek, size teklif edilen iki hususun hakkında hangisini tercih edeceğinizi bilmediğiniz ve mutlaka birisini seçmek zorunda kalacağınız için düşünmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada kendisine bir şeyler yasaklanan insan hareketlerine dikkat etmelidir.

 

Rüyada yasak aşk yaşamak, yasak aşk yaşadığını görmek; aile ilişkilerinizde konfor, güvenlik, çirkinlik, koruma, ya da yeni fırsatlar konusunda bazı sıkıntılar yaşadığınızı, bazı tatminsizlikler içinde olduğunuzu temsil eder.

 

Rüyada girilmesi yasaklanmış bağ, bahçe ya da çiftlik görmeniz; arkadaşlarınızla aranızın açılacağına, mutsuzluğa, işlerinizde yaşayacağınız aksaklıklara, rızkınızın azalacağına delalet eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...