Jump to content

Rüyada Yayla Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Rüyada yayla görmek; genişlik ve ferahlığa, rızık ve geçim işlerinin düzelmesine, yükseklik ve şerefe delalet eder.

Rüyada yayla görmek işinizi değiştireceğinize işaret eder. Rüyada güzel bir yaylada oturan kimse bütün dertlerinden kurtulur.

 

Rüyada bir yaylada bulunduğunuzu ve orada istirahat etmekte olduğunuzu görmek, çok çalıştığınızdan ötürü bu yıl mutlaka bir müddet istirahata muhtaç olduğunuzu ve böyle çalışırsanız sağlığınızın bozulmak üzere olduğunu gösterir.

 

Rüyada geniş bir yayla görmek, geniş rızka, karlı işe, refah ve rahata işarettir. Rüyada yayla görmek tüccar için kârlı bir işe girişmeye, zahmetle kazanılan mala, sevinçli ve mutlu hayata işaret eder.

 

Rüyada yayla görmek; sıkıntılarınıza biraz daha sabretmeniz gerektiğine, kısa bir süre sonra her şeyin yoluna girerek bol kazanca kavuşacağınıza delalet eder.

 

Rüyada yayla görmek, bol rızka, iyi geçime, zorluk ve sıkıntıdan sonra genişlik ve ferahlığa ermeye, şeref ve itibara, bahtın açılmasına işaret eder. Bazen yayla görmek, bekâr için ev¬lenmeye, hasta için şifaya, adaletli bir yöneticiye yakın olmaya ve ondan hayır ve menfaat görmeye işaret eder. Rüyada hudutsuz, geniş bir yayla görmek, bol kazanca, hayır ve men¬faat göreceği bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Yayla Görmek

   Rüyada Yayla Görmek Rüyada yayla görmek, kişinin gözyaşının dineceği, işlerin çoğalacağı, maddi yükümlülüklerden kolay şekilde kurtulacağı anlamına gelir. Kesilmeyecek bir gelire ve ömür boyu sürecek mutluluğa alamet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yayla Evi Görmek

   Rüyada Yayla Evi Görmek Rüyada yayla evi görmek, rüya sahibinin önünün açılacağı ve isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi rahata, huzura, bolluğa kavuşacak, her türlü derdinin de şifasını bulmayı başaracak demektir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yayla Görmek

   Rüyada Yayla Görmek Rüyada yayla görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğine ve bundan sonrasından bunun sürekli olacağına işaret eder. Borçların biteceği, işlerin hafifleyeceği, yükümlülüklerin azalacağı ve hayatın kolaylaşarak yoluna gireceği anlamına gelir. Bu rüya gerek maddi gerekse manevi anlamda hayır bulmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Aynı zamanda daha fazla dünya malı elde etmeye ve zenginliğe kavuşmaya yorulur

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...