Jump to content

Sırrını Açıkladı


Murathan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

180720121107465522982_2.jpg2_6822_04072012.jpg

 

 

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu kadınlar ve aşk hakkında şaşırtıcı bilgiler verdi.

Dizilerin en sevilen jönlerinden Kenan İmirzalıoğlu, yeni sezonda başlayacak dizisi ve vizyona girecek yeni sinema filmi öncesi, InStyle dergisinin sorularını yanıtladı.

 

Çekimlerini yeni bitirdiği "Uzun Hikaye" filminin ardından huzurlu diğer taraftan da yeni sezonda başlayacağı yeni dizisi "Cevdet Bey ve Oğulları" için biraz tedirgin...

 

Bir çok karakteri canlandırmasına rağmen üzerine yapışmasına fırsat vermeden yepyeni bir karakterde onu gördük. Bunun sırrını şöyle açıklıyor:

"Oyunculuk bir yolculuk ve bir sonu yok. Şimdiye kadar altı sinema filminde başrol karakterlere hayat verdim. Baktığınız zaman hiç fena bir kariyer sayılmaz ama daha gidecek çok yolumun olduğunu düşünüyorum. Açıkçası bir taraftan da insanların her defasında böyle düşünmeleri beni memnun ediyor çünkü her oynadığım karakterin üzerime yapışacağını düşünmeleri canlandırdığım karakterin inandırıcı bulunması demektir.

 

Başarılı oyuncu kendisini ise şöyle tanımlıyor:

 

"Mütevazı bir adamım, ukalalıktan nefret ederim. Büyük mevzularda değil belki ama küçük mevzularda fazla ihtimalli düşünmekten ötürü biraz kararsız kalabiliyorum, bu belki de matematik zekasının getirdiği bir şüphecilik olabilir. Bu zaman zaman canımı sıksa da sanırım zamanı iyi kullanamamak ve açlığa dayanamamak gibi kendime zorluklarım mevcut.

 

Köyden İstanbul'a uzanan yaşam hikayesi için;

 

"Ben çocukken kendi oyuncaklarını kendi yapan çocuklardandım. Bir ara bilim adamı olmak istiyordum. Bilim, irfan için geldik İstanbul’a matematik okumaya ama sonra Türk filmlerindeki gibi oyuncu olduk" diyor.

 

Yakışıklı oyuncu AŞK hakkında çok konuşulacak bir açıklama yaptı:

 

BİR KADINA BAKTIRAN ONUN ENERJİSİDİR

 

Kenan için güzelliğin klişe olmayan tanımı:

 

"Bence kesinlikle bir kadına gözlerinizi çevirmenizi sağlayan şey enerjisidir. Bir kadın içeri girer, önce bir ilgilenirsiniz ama sohbetinde, söylediklerinde, yaşamında, hareketlerinde o enerji yoksa bir süre sonra durur düşünürsünüz; insanı ayakta tutan, heyecanlandıran onun güzelliği midir, yoksa enerjisi midir? Enerjisidir diye düşünüyorum. Bence öyle kadınlar da çoktur. Kaş, gözden çok en belirleyici olay enerjisidir herhalde.

 

Aşk deyince...

 

"Saçmalamaya başlarsın, hiçbir şey bilmediğini düşünürsün. Kadınları tanıdığını düşündüğün ama aslında yanıldığın andır. Akılcı hareket edemezsin ve duygularının seni sürüklemesine direnmezsin.

 

KADINLAR ONUN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

 

CANSU DERE: Kenan’ı sevmemek imkansız

 

Kenan’ı sevmemek mümkün mü bilmiyorum... Ama onun birini sevmesinin kolay olduğunu biliyorum. Doğru insan olun, kalbiniz ve adaletiniz olsun yeter! Ne yaptığı işlerin başarısı ne de ona duyulan hayranlık değiştirmiş onun o doğal, eğlenceli, kısaca “insan” halini. Tekrar tekrar çalışmaktan bıkmayacağım yegane insan. Harika bir çalışma arkadaşı. Saatlerce sohbet edebildiğim, sıkılmadan zevkle dinlediğim, ender insanlardan biri.

 

BURÇİN TERZİOĞLU: Bir gün seti yiyebilir!

 

Kenan’ın olduğu sette önemli iki faktör vardır; birincisi onun o büyük cüssesinin, sert görüntüsünün altında yatan güçlü vicdanına ve denge konusundaki ince özenine teslim olmak. Ve her konuda matematik zekasına güvenmek. Ona sırtınızı yaslayıp çekeceğiniz sahnelerin keyfini çıkarmak. Diğer önemli faktörse Kenan’ın açlık şekerini dengede tutmak. Yoksa bir gün seti yiyebilir.

yazete.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...