Jump to content

Ey İman Edenler


Guest KıRıK
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

2710a-1.jpg

Kefenin altındaki filistinli bir kız cocugu.Ölmeden önce cok güzel di sanırım.Ama senin yaptıgın gibi LOREAL kullanmadıgına eminim.

bunun SORUMLUSU SİZSİNİZ..!HALA ISRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONUN NE SUÇU VARDI?

 

SEN LIKIR LIKIR COCA COLA IÇERKEN ISRAİL TIKIR TIKIR COCUKLARI KATLEDIYOR? BELKI 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN

 

ALDIĞIN HER MARLBORO DA ISRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERIYORSUN ONUNLA NE MI OLUYOR?? ŞU RESME DIKKATLI BAK TA KENDISI....!

 

işte İSRAİL ASKERLERININ VAHŞİ EĞLENCESİ

 

57478-1.jpg'ABD(ha israil ha abd birbirin dostu) Malları Müslümana Haramdır!!'Prof. Dr. Vehbi Zuhayli

 

görüntüyü miden kaldırıyomu.Sen sadece izliyosun birde babasını,annesini düşün!ama boşver senin çocugun DİSNEY in ne oldugunu bilsin bu sana yeter!

 

'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

 

İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRAZI

 

sss-1.jpgTÜRKİYE nin artık ABD ve İSRAİLE vede bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!

 

TÜRKİYE nin artık TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun

 

PKK ya destek veren AVRUPA ÜLKELERİNE VE ABD ye br ders vermek mi istiyosun!

 

AFRİKA daki aç insanlara destek olmakmı istiyosun!

 

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun

KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETCEDE BU ADAMLAR SENİ ***** YERİNE KOYMAYA DEVAM EDECEK,KATLİAMLAR SÜRECEK..

 

58filistin07-1.jpg

PEPSİiçerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum

 

 

 

55filistin01-1.jpg

bu görüntünün nedeni içtigin her COCA COLA yudumu

Ey Müslümanlar siz Amerikan ve yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir

 

UNUTMAYALIMKİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERIR....SADECE EĞLENMEK ICIN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?????

 

Ağlarken aç olduguna eminim ama senin için bunun da önemi yok sen her acıktıgında MC DONALDS dasın nasılsa.Ve hamburgerleri yerken bunları aklına bile getirmedigine eminim.

 

filistindeisrailvahseti007-1.jpgbu yavrunun suçu neydii acaba senın içtiğin her coca cola yudumu olmasın??

 

Evi yıkıldıgı iin ağıt yakıyo sanırım.Acaba yeni eşyalarını nerden alcak?.Sahi sen evinin eşyalarını CARREFOUR dan almıştın demi?

 

BU ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETCE ZULÜM DEVAM EDECEK VE SENİN BUNU KINAMAYA HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!!SAVAŞA HAYIR DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!!YETER ARTIK SUÇSUZ İNSANLAR ÖLÜYE DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!!ELİNDE KOLA BARDAGIYLA HABERLERİ İZLERKEN GÖRDÜKLERİNE 'BRAVO BANA..COCA COLA İÇTİM,PEPSİ İÇTİM,ARİEL KULLANDIM,SABAH NESCAFE Mİ İÇTİM,CARREFORUDAN ALISVERİŞ YAPTIM,MAGGİ ÜRÜNLERİNİ SOFRAMDAN EKSİK ETMEDİM..........VS VS..VE NETİCEDE BUNLARIN OLMASINI SAĞLADIM...YAŞASIN İSRAİL...YAŞASIN ABD...YAŞASIN AVRUPA ÜLKELERİ..YAŞASIN RUS ÜRÜNLERİ......YAŞASIN EMPERYALİZM.....KAHROLSUN FİLİSTİN...KAHROLSUN LÜBNAN.....MASUM İNSANLARA ÖLÜM....' DEMEK TEK HAKKIN OLACAK....ÇÜNKÜ BUNLARIN SEBEBİ BU ÜRÜNLERE PARA ÖDEDİĞİN MÜDDETÇE SENSİN!!!!

 

60filistin13-1.jpg

Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin.Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor.Ama sen cocuguna yabancı marka oyuncak almaya devam et.TOYSRUS magazalrından veya K MART tan olabilir mesela.Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİLE yolluyo?'..vergi vermesi kafi degilmi

 

BUNU YAPAN PKK ,İSRAİL VE ABD YE YARDIM YAP ONLARDA PKKYA YAPSIN COCUKLAR OLSUN NE KADAR BASIT DIMI SENIN ICIN SENDE ELINDE COCA COLA OLAN BITENI IZLE EYBASİT İNSAN

 

www.estanbul.comBELKI O BİR BABAYDI YAŞASAYDI AÇ COCUKLARIN KARNINI DOYURMAK ICIN EMIN OL SENDEN COK SEY YAPARDI AMA SENIN UMRUNDAMI SEN COLA İÇMEYE DEWAM ET...!

 

ORADA YATAN SENIN ABBAN OLSAYDI?

 

EY MÜSLÜMAN...!

DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HA..!

 

Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.

Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...

 

 

cokead6bf-1.jpg

 

VE COCA COLANIN DEGISIK YAHUDI BÖLGELERINDEKI REKLAMI:....Üstteki yazinin tercümesi:.(We're moving to a new location!!!= Artik yeni yerimize tasiniyoruz!!!)

 

Aklımızı başımıza toplayalım..Ümitsizlik etmeyelim..Umutsuzluk etmeyelim..Bizler çalıştıkça Allah verecek..Biz çalışmıyoruz,gayri müslim çalışıyorda Allah ona veriyor..Uyanalım..Uyuma vakti değil..

 

CocaCola-1.gif

 

'Bİ BENLE NE OLUR DEMEMELİ' Boykota'a katılıp kardeşlerinin yanında olmalı..İsrail'e inat,Amerikaya inat..

 

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) ne buyuruyor: 'MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN DERDİYEL DERTLENMEYEN MÜSLÜMANLARDAN DEĞİLDİR..'

62filistin20hq7-1.jpg

 

Bu adamın yerine babanı koy.yerde sürünürken üstü kirlenmiştir heralde ama ziyanı yok sen elbiseni ARİEL le yıkıyosun ondan sanane..

 

DANONE DANETTE gercekten taze sütlü tatlı mı?Belki yaşama şansı verilseydi bu çocukta yeme şansı bulurdu ama UNUTMA senin geride bıraktıgın her boş DANONE kutusu yüzünden bu çocuğa yaşam şansı tanınmadı

5128839-1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lanet lanet lanet binlerce lanet olsun.Yüce Yaradanın laneti bunların üzerine olsun.

Bir birey olarak ve ailece hiçbir yabancı menşeeli ürünü almayarak hem bu lanetlere hizmet etmiyorum hemde yerli yatırımcılarımıza destek oluyorum.Ama sadece bir birey olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah (c.c) onların cezasını versin.toplumlar bireylerden oluşuyor.bizde bu boykota katılırsak birey olarak bile en azından bir kurşun eksik olacak.bir can kurtulacak.hiç olmazsa bir ürünü eksik alın.size bir zararı olmaz ama diğer kardeşimizin yaşamasına faydası olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Giydiğimiz elbiselerin kumaşına kadar amerika & israil odaklıyız, tüm Müslümanlar bu durumda sakın inkar eden biri çıkmasın ! Çünkü birlik yok o kadar ayrılmışız ki dıdısının dıdısı mantığında İslâm'ı yaşamaya çalışıyor insanlar, size soruyorum bu mu dirlik ? nerde kaldı hicretteki kardeşlik ? cihad sadece silahla mı yapılır; bu mudur sizce ? Çocuklarımızı okula değilde köydeki hacı amcanın yanına eğitime yollayalım sonrada bu siyonist döller gelsin bizim tepemize konsun zûlmünü yapsın,vakit uyanma vakti ! Neden güçlenmiyoruz her yönden, neden hep başkalarına bağımlıyız, bu tembellik değildirde nedir ? Selâmetle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALLAH tüm zalimlere lanet etmisdir, bunu kuranda zaten hep söyler...Bu noktada herkesle ayni fikirdeyim...Amerika israel yaptigi olaylar zalimliktir ayni fikirdeyim...

 

Lakin filistine para yardimi edilmiyormu? Ediliyor...Peki nerde bu para yardimi ALLAH icin?

 

Müslüman olarak hepimiz ne yaptik peki? Bos laf ile olmuyor bunlar..uzakdan lanet okumak kolaydir!!

 

Milyonlarca Euro para yardimi yapiliyor, nerde bu para? Kimin cebine gidiyor? Kimler bu savasdan pay kazaniyor? Bu sorulari sormak gerek...Amerika israel bes para bile etmez Müslümanligin karsisinda...Ama sucu ben acikcasi onlarda tek bulmuyorum...Onlar kadar Müslümanlarda suclu, cünki sormayi, sorusturmayi unuttuk...ALLAH icin her yil milyarlarca zekat parasi gidiyor filistine..gidiyorda nerde bu paralar?

 

Amerika neyine güvenipde , israel neyine güvenipde müslüman bir halki kirabiliyor? Ee tabiki birlik olmadikdan sonra , vururlarda öldürürlerde, herseyide yaparlar...

 

:nea:

 

ALLAHIN laneti zalimlerin üstüne, sahtekarlarin üstüne, halkdan yana olmayan herkesin üzerine olsun..

 

Hz Alinin bir güzel sözü vardir" Haksizligi gören kisi görmezden gelirse, o haksizliga ortak olur!"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Bâb: "Ey İman Edenler! Zannın Çoğundan Sakının!" Ayet-İ Kerimesi Anlamı Nedir?

   429- Abdullah b. Yusuf bize anlatarak dedi ki: Mâlik bize Ebu'z-Zinâd'dan, o el-A'rac'dan, o Ebû Hüreyre'den (ra) şunu nakletti: Allah Resulü (sav) buyurdu ki: Zandan sakının. Zan sözlerin en yala­nıdır. İnsanların gizli yönlerini araştırmayın, casusluk etmeyin, birbiri­nize üstünlük taslamayın, hasetleşmeyin, birbirinize arkadan plan kur-mayın ve Allah'ın kardeş kulları olun.[3] Şerh Bu hadis-i şerif üstte şerhedilmişîir. İlgili âyet-i kerime Hucurât sûresi­nin 12. ayeti olup meâlen şöyledir

   , Yer: İslamiyet

  • Gerçek Şu ki, İman Edenler ve Rablerine Tevekkül Edenler Üzerinde...

   [h=2]“Gerçek şu ki, iman edenler ve Rablerine tevekkül edenler üzerinde onun (şeytanın) hiçbir zorlayıcı-gücü yoktur. Onun zorlayıcı-gücü ancak onu veli edinenlerle, onunla O’na (Allah’a) ortak koşanlar üzerindedir.” (Nahl Suresi, 99-100) [/h] Allah ayetlerinde, şeytanın iman edenler ve Allah’a tevekkül edenler üzerinde hiçbir etkisinin olamayacağını haber vermektedir. Müminler yaşamlarını Allah’ın Kuran’da bildirdiği hükümler üzerine kurdukları için, “Ey iman edenler, Allah’tan

   , Yer: İslamiyet

  • Ey İman edenler, iman edin !!!!!!!!!!!

   Ey İman edenler, iman edin…(Nisa 136) Yani, ey pazarlıklı iman edenler, yüzdelikli iman edenler, yarım-yamalak iman edenler, hazırlıksız, yüzde yüz, adam gibi iman edin…   Ey, Allah’la biraz Müslüman, biraz laik olmak için pazarlık edenler! Ey, Allah’ıma da inanırım, falcıma ve burcuma da diyenler! Ey, Allah rızası için yaptığını söyleyip, karşılığının tümünü kullardan bekleyenler!   Ey, Allah yolunda çektiği eziyet ve belaların faturasını Allah’a çıkarıp, rabbine “şantaj

   , Yer: İslamiyet

  • Peygamberimizin Ahlakında İman Edenler için Çok Güzel Örnekler Vardır

   Allah Kuran'da pekçok peygamberin iman edenler için örnek teşkil eden özelliklerinden bahsetmiştir. Hz. İbrahim'in "Allah'a gönülden yönelip itaat eden bir muvahhid" olduğu, Hz. İsmail'in "Rabbi katında kendisinden razı olunan bir insan" olduğu, Hz. Yusuf'un ihlası ve diğer peygamberlerin pekçok özelliği Kuran'da tarif edilmekte ve övülmektedir. Herbirinin samimi tebliğleri, kararlılıkları, güzel

   , Yer: İslamiyet

×
×
 • Yeni Oluştur...