Jump to content

Rüyada Bulvar Görmek


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Kendinizi bulvarda dolaşırken görmek karşı cinsten yeni birisiyle güzel zaman geçireceğiniz anlamındadır.

 

Bulvar görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda uzun bir bulvarda tek basina yürüdügünü görmek, tesebbüs ede-cegi bir isi basaracagina; bir bulvarda iki arkadasin kol kola yürümesi, eger bir sirket ve ticaret arkadasi varsa o isin iyi bir sekilde kazanç getirecek bir is olduguna; bir bulvarda yürürken geri dönüp ters yüz yürümek, basladigi isin hayirli olmadigina; bir bul-varda yürürken önüne duvar gibi, perde gibi bir engelin çiktigini görmek ve o yola devam edemeyecegini görmek, basladigi iste ba-sarili olamayacagina isarettir. Bir bulvar üzerinde tek basina yürüdügünü gören, sonu mutlu bir sekilde bitecek olan bir macera geçirir, iki tarafi yüksek bina-larla çevrili uzun bir bulvar üzerinde bulundugunu görmek, dü-sündügü, hayal ettigi bir evlilik için ilk adimi atmis olduguna, bulvardan birdenbire geri dönüp, geldigi yöne gittigini görmek, dü-sündügü ve yapmak istedigi isten vazgeçtigine delildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Rüyada Bulvar Görmek

      Rüyada Bulvar Görmek Bir kimsenin rüyasında bulvar görmesi hayra yorumlanır Rüyasında uzun bir bulvarda tek başına yürüdügünü görmek teşebbüs edecegi bir işi başaracagına;bir bulvarda yürürken geri dönüp ters yüz yürümek ,başladıgı işin hayırlı olmadıgına ; bir bulvarda yürürken önüne duvar gibi, perde gibi bir engelin çıktıgını görmek ve o yola devam edemeyecegini görmek başladıgı işte başarılı olamayacagına işarettir Bir bulvarda tek başına yürüdügünü gören kimse sonu mutlu bir şekilde bitec

      , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
  • Yeni Oluştur...