Jump to content

Rüyada Üzüntü Görmek


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Her çeşit üzüntü sevince ve sevinç vesilesi olacak gelişmelere; Üzüntülü olduğunu görmek günahlarının affedilmesine, Üzüntü bazen aşka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkıntı, Tasa.)

 

Rüyada üzüntü, dert, keder tam tersi olarak neşe ve göz aydınıdır.

 

Rüyada üzüntülü olmak, günahlarinin affina isarettir.Rüyada üzüntü, aska isarettir. Rüyada üzüntülü oldugunu gören kimse, aska mübtela olur ve üzüntülü bir halde bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Üzüntü Görmek

   Rüyada Üzüntü Görmek Kişinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu hayata kavuşmak için canla başla çalışacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına rivayet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yas (üzüntü) Görmek

   Rüyasında yas tuttuğunu gören kimse sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacak, rahat bir döneme girecek demektir.   Rüyada, bir kimsenin arkasından yas tutmak veya yas tutan kimseleri görmek, genellikle hayırdır, sevinç ve mutluluktur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kendisini yas içinde görmek, ferahlık ve sevince işarettir. Bir kimsenin rüyada kendisini matem içinde görmesi, sevinçli ve sürurlu günlerin pek yakında geleceğine delâlet eder.   Rüyada gözünün yaşlarla dolduğunu görmek, sevinçl

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...