Jump to content

Rüyada Kendir Otu Görmek


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Kendir İpi Görmek

   Rüyada Kendir İpi Görmek Rüyada kendir ipi görmek de benzer şekilde yorumlanır. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının belli bir düzende gideceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine delalet eder. Allah, bu kişi için bir kapıyı kapatsa da bir değer kapıyı açacak demektir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kendir Görmek

   Rüyada Kendir Görmek Rüyada kendir görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin işlerinden ve özel hayatından yana şansının açık, kısmetinin de bol olacağına tabir edilir. Eksilmeyecek nimete ve maaşa işaret ederken, garanti olacak işe tabir edilir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kendir Görmek

   Bu bitki gaflete, kendir lifleri yahut bunlardan yapılan ip, urgan vb. şeyler rızka, düşmana galip gelmeye ya da yolculuğa delalet eder.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kendir Ağacı Görmek

   Rüyada kendir agaci görmek, suçla tabir olunur. Rüyasinda kendir agacindan lif toplayip istif ettigini görmek, isledigi bir suçun meydana çikmasi veya bir iftiraya ugramakla yorumlanir. Kendirle ip ördügünü görmek, haksiz yere bir cezaya çarpilacagina, sonradan hakikatin anlasilarak affedilecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendir agaci görmek, suç ve gaflete; kendirle ip yapsa rizka veya düsmani kahretmeye isarettir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...