Jump to content

Rüyada Kesmek


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüyada Öküz Kesmek

   Rüyada Öküz Kesmek     Rüyada öküz kestiğini gören kişi, bir işinin gerçekleşmesi kaydıyla Allah’a adadığı kurbanı yerine getirecektir. Bu kurban temiz ve hayırlıdır, Allah katında da kabuldür çünkü gerçek ve samimi niyetlerle kesilmiştir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Yeşil Ot Kesmek

   Rüyada Yeşil Ot Kesmek Rüyada yeşil ot kesmek, rüya sahibininumutsuzluğa düşmesi, yaşam enerjisini kaybetmesi,evine kapanıp, içine dönmesi anlamına gelir. Kişi, kendini hayatta yapayalnız ve çaresiz hissedecek, büyük bir manevi çöküntüye düşecek demektir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Zeytin Ağacını Kesmek

   Rüyada Zeytin Ağacını Kesmek Rüyada zeytin ağacını kesmek iyi değildir. Kişinin malına yorumlanır. Rüyada zeytin ağacını kesip, yere seren kişinin tüm varlığı kendisinden sebep, ellerinden kayıp gidecek, ziyan olacak ve kişi büyük zarar edecek demektir.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada İnsan Kesmek

   Rüyada İnsan kesmek Rüyada birinin bir başka birini kestiğini görmüşseniz, kesilen kesenden hayra nail olmaktadır.Rüayada görülen kesilen kişi hapis ise hapislikten kurtulacağına delalet eder bu rüya ayrıca korkuyorsa, korkusundan emin olur, köle ise azat edileceğine delalet edilir. Rüyada birinin kesildiğini gören kişi esir ise esaretten kurtulacağına tabir edilir.Ayrıca Rüyada boğaz kesmek ve kesilmek bir çok yorumculara göre hayırlı görülmemiştir.Rüyasında bir kimseyi boğazladığını gören ki

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

  • Rüyada Kurban Kesmek

   Rüyasında kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.

   , Yer: Rüya Tabirleri Sözlüğü

×
×
 • Yeni Oluştur...