Jump to content

Budizm Bir Ahlak Dinidir Diyen Zavallılar ..!! Sizin Ahlakınız Bu işte !!


sansar
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Budizm bİR Ahlak Dinidir Diyen Zavallılar ..!! Sizin Ahlakınız bu işte !!

 

Zayıf, savunmasız Müslüman Burma halkı sırf dininin İslam olması sebebi ile budist kafirler tarafından katlediliyor Bütün Müslüman Alemi ne yazık ki uykuda...

 

Burma için Ezher Alimler Cephesinden açıklama;

‘Ey imamlarımız, ey alimlerimiz, ey liderlerimiz, ey başkanlarımız! Daha önce iman etmemiş bir kimsenin o anki imanının fayda vermeyeceği gün gelmeden bu suçlar, katliamlar karşısında konumunuzu ortaya koyun. O derece ki vahşeti, Beşşar Esad’ın halkına karşı vahşetini geçmiş, çocukları sırf Müslüman anne ve babaların çocukları olmaları nedeniyle yakmak Burma hükümetinin dayandığı bir silah haline gelmiştir!’

 

Diyanet İşleri Başkanlığı, Burma'da yaşayan Arakanlı Müslümanlara yönelik yaşanan son hadiselerde, binden fazla Müslümanın öldüğünü ve 90 binden fazlasının da evsiz kaldığını belirtti.

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''BM, İslam İşbirliği Teşkilatı başta olmak üzere dünyadaki bütün uluslararası kuruluşları ve insan hakları örgütlerini yaşanan bu zulme sessiz kalmamaya ve bir an önce 'dur' demeye davet ediyoruz'' açıklamasında bulundu.

 

....................

 

ARAKANLI KARDEŞLERİNİZİ UNUTMAYIN

 

Budist`lerin Müslüman Arakanlılara yaptığı katliamlarla dünya Sessiz kalıyor ..!!

 

Güneydoğu Asya’da yer alan Burma’da Budist cunta yönetiminin yaptıkları zulümler yüzünden ülkelerini terk etmek zorunda kalan yüz binlerce Arakanlı Müslüman, zor şartlar altında hayatlarını devam ettirmeye çalışıyor. Dünya ise Burma yönetiminin yaptığı bu zulme seyirci kalıyor.

 

BURMA BUDİSTLEŞTİRİLMEK İSTENİYOR

 

Arakan’da Müslümanlara yapılan baskının sebebi onları oradan tamamen çıkarıp kendi topraklarından sürmek ve burayı tamamıyla Budistleştirmektir, 1960 yılında askeri cuntanın Burma’da yönetimi ele geçirdikten sonra ülkeyi Müslümanlardan temizlemek için resmi bir politika izleniyor.

 

BUDİSTLER II. DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA 100 BİNDEN FAZLA MÜSLÜMAN KATLEDİLDİ..

 

“2. Dünya savaşı sırasında 1942 yılında Müslümanlara yönelik büyük bir katliam yapıldı. Bu katliamda yüz binden fazla Müslüman şehid edildi.

 

BURMA YÖNETİMİ SİYONİSTLERDEN YARDIM ALIYOR

 

Budist cunta yönetimi, siyonist israil’in yaptığı gibi Arakan bölgesinde Budistler için yeni yerleşim yerleri yaptığını ve bunun için siyonist israilli uzmanlardan yararlanıyorlar, “1990’lı yıllardan bu yana Budist cunta yönetimi Arakan’daki Müslüman nüfusu azaltmak için sürekli Müslümanları topraklarında çıkarıp Budistler için yeni yerleşim yerleri yapıyor. Cunta yönetimi bu yeni yerleşim yerlerini yapmak için israil kökenli uzmanlardan destek alıyor.”

 

MÜSLÜMAN KIZLAR BUDİSTLERLE EVLENMEYE ZORLANIYOR

 

Müslüman genç kızlar dil kursları adı altında askeri kamplara alınıyor ve bu kamplara katılan Müslüman kızlar Budistlerle evlenmeye zorlanıyor.”

 

Kızlar Tecavüz Korkusundan Denize Atlıyor!

 

Burma'da Budist katliamından kaçan Müslümanları Bangladeş artık kabul etmiyor. Ülkelerine zorla döndürülen genç kızlar ise tecavüze uğramamak için çareyi kendilerini denize atmakta buluyor.

 

ÜLKEDE DİNİ EĞİTİM YASAK

 

Arakan’da eskiden kalan bazı medreselerin olduğunu ama Budist Burma yönetiminin buralarda yeni medrese yapılmasına izin vermediği gibi eski medreselerin de tamir edilmesine de izin verilmiyor..

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sırf dinimiz İslam diye bize bizden başka dost olamaz zaten...dünyanın hangi köşesine bakarsanız bakın; ama aşikar ama sessizce illa ki bir katliam yapılıyor.. canlarına kıyılanlar elbetteki müslümanlar...

haydi biraz daha Avrupalaşalım biraz daha Batılılaşalım..Biraz daha yaklaşıp el verelim sırtlan görünümlü dostlarımıza!...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bütün gün miskin miskin otur,garip garip koca göbekli heykeller yap onlara tapin,hosgörü hümanizm ayagiyla turist cekip dövizleride cukkala sonra adina din de.yetmedi birde bu hormonlu portakallar katliam yapsin,bütün dünya gözlerini kapatsin.e tabi richard gere gibi hollywood yildizlari var bunlarin en büyük reklam ve gelir kaynagi.tabikide bütün dünya 3 maymunu oynar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...