Jump to content

Çekim Yasası Sendromu


Guest MedCezir

Önerilen Mesajlar

“The Secret”ın yayınlanmasıyla beraber iyice ayyuka çıkan çekim yasası konusunda birçok insanın şaşırdığını, bir tür zihinsel karmaşa yaşadığını gözledim. Bu konuya kendi çapımda elimden geldiğince bir açıklık getirmek isterim.

 

Düşünceleriniz gerçeğe dönüşür. Buna inanmanız gerekmiyor. Nasıl böyle olabildiğini bilmeniz gerekmiyor. Geçmiş yaşamınız bunun örnekleriyle dolu. Sakınan göze çöp batar, korktuğunuz başınıza gelir, birine 40 kere deli derseniz deli olur. Herkes aylarca sadece AKP’den bahsederse AKP rekor oyla tek başına iktidara gelir. Siyasi İslam insanların konuyu çok fazla gündemde tutması ve enerjilerinin çoğunu buna harcamaları sonucu iktidara gelmiştir. Bu heyecan sürerse de iktidardan inmesi zordur.

İkili ilişkilerde sürekli aldatılma korkusuyla yaşayan ve bu nedenle aldatılma görüntüleri ile zihnini dolduran insanların bu düşünceleri gerçek olur ve aldatılırlar.

Sürekli ishal olma endişesiyle yaşayan insanlar hep ishal olurlar. Zihinlerini değiştirmedikçe ishal gerçeği de değişmez.

Bilim dünyası son yıllarda şunu konuşuyor: Düşünce olmadan evren olamaz. Evren ancak birileri onu düşündüğünde varolabiliyor. Bu insanların yaşamları için de geçerli.

Sürekli parasızlıktan ve yoksulluktan bahseden insanların düşünceleri sürekli gerçek olur.

Dünya tarihinde kehanetlerin en büyük marifeti kendilerini gerçekleştirmeleridir. Batıl inançları olan insanları ele alırsanız, merdiven altından geçtiğinde başına kötü bir şey geleceğini düşünen biri nedense sıklıkla haklı çıkar.

Bir şeyi yapabilirim dersiniz veya yapamam dersiniz ama her iki durumda haklı çıkarsınız.

Çekim yasasını değerlendirmeye çalıştığım bu kısa yazıda hep olumsuz örnekler vermemin nedeni deveye diken gerekiyor olması. Nedense insanoğlu olumlu yaklaşımlara olumsuz yaklaşımlardan daha fazla şüpheyle yaklaşıyor. İnsanların hayatlarında bunu değiştirmelerinin zamanı geldi geçiyor.

Ben çekim yasasının olumlu tarafından bahsetsem ve desem ki istediğiniz arabayı hayal edin, yaşayın, heyecanını hissedin; çekim yasası size o arabayı er ya da geç verecek, bana “hadi ordan” dersiniz.

Ama size üzüntü kansere yol açıyor desem, sürekli depresyonda olduğunuzu tekrarlarsanız depresyona girersiniz desem “doğru valla” dersiniz.

Bu nedenle bu yazının başlığını “çekim yasası mucizesi”, “çekim yasası imkanları”, “çekim yasası güzelliği” gibi olumlu bir ifade yerine “çekim yasası sendromu” gibi olumsuz bir ifade olarak seçtim.

Tabii ruhların özgür iradesine inanırım. Siz istemezseniz olmaz. Böyle bir şey yoktur derseniz böyle bir şey yoktur, elbette sizin için yoktur. Bunun tek istisnası, çekim yasasının yerçekimi yasası kadar kesin olmasıdır.

Şimdi titreyecek ve kendinize geleceksiniz.

 

ALINTI

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu anda yaşadığım muhteşem hayatı.işimi,evimi,arabamı,statümü.hepsini çekim yasası ile elde ettim.bazen bilerek,bazen bilmeyerek.evet shadow gerçekten de tamamen hayal:Dhayalini kurduğum ve olacağından şüphe etmediğim herşeye sahibim..allahıma hamd olsun.:D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
şu anda yaşadığım muhteşem hayatı.işimi,evimi,arabamı,statümü.hepsini çekim yasası ile elde ettim.bazen bilerek,bazen bilmeyerek.evet shadow gerçekten de tamamen hayal:Dhayalini kurduğum ve olacağından şüphe etmediğim herşeye sahibim..allahıma hamd olsun.:D
çekim yasasını yazan ve çıkaranlar bile tam olarak bunu gerçekleşip gerçekleşmiceğini bile bilmezken.seni ben hayal kurdum gerçekleşti diyorsun.o muhteşem hayal valla iyi bravo.sadece hayal ben asla yazdığın a inanmıyorum
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de bütün isteklerim gerceklesti..

Ben istediklerime namaz ile konsantr oldum Allah dan istedim.

 

yasa da zaten Allah in ..

Birileri bunu ortaya cikardi diye gercek degismiyor..

 

pi sayisi da Allah in

Isik hizi da ses hizi da..

 

Insan konsantre olur düsünürse yasa calisir..

bu böyle..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
hadi isteğini geerçekleştir sana inanayım.istek,dua.çekim yasası beyinle ilgili sizin isteklerinizle değil

E biz ne diyoruz shodow çekim yasasında sadece istemek yok ki. önce konuları okuman gerekiyor bu konuda bilgi sahibi olman. temelinde olumlamalar negatifi itmek temizlenmek var. yani ne evrenin yasalarına ne de islama aykırı değil.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bende çekim uasasını kullanıyorum ve istediğim iki olay da gerçekleşti ama bu hayal kurmanın ötesinde birşey..İnanman gerekiyor..Hayal kurupta ahh keşke denmiyor..
bana bakabilirmisin gazal.sorun yaşıyorsun dimi?sebebini çekim yasasına bağla yine olur mu?negativiteden çekim yasasıyla asla kurtulamassınız.hadi en çok istediğiniz işi yapın kurtulun bende gerçekten başardılar diyeyim.hepinizin durumunu az çok biliyorum.hadin gerçekleştirin bakalım
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...