Jump to content

Büyümek Seni Özlemek Miydi ?


Guest Nazan28
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bütün söylemek istediklerim sıralandılar şimdi tek tek karşıma …. Her defa dilimin ucuna gelipte sustuğum zamanlar…. Geride bıraktığım ve asla tekrarı olmayan …..neler demek istedim bir bilsen ….yaklaştığımdan mı biraz sonlara yoksa daha fazla düşündüğümden mi bilmiyorum ….kaybettiklerimi tartıyor bu gece terazi….

 

Bizden alınanları düşüyorum …. İstemeden ördüğümüz duvarlar geliyor gözümün önüne….neden demeyi sorgulamaktan yoruldum beklide….. keşke becerebilseydim bende geçmişin üzerini perdelemeyi…. Sanma kızgınlığım var …. Kabullendim bazı şeylerin ağır bedellerini ödemeyi…bugünlerde biraz daha fazla seviyorum seni….

 

Gücünün sıcaklığına en çok ihtiyaç duyduğum zamanlar kayıyor üzerimden….ve hayat sormuyor bana istediklerimi sen gibi….sunmuyor bana gümüş tepside yaşadıklarımı… aslında biliyor musun daha iyi anlıyorum seni…. Yapmak istediklerin ama sınır dışı edilmiş hayallerini… kurbandı lazım belki de gelecek için ve sana da sorduklarını sanmıyorum seçimleri….

 

Yanındayım birkaç gün ….özlemişim bende sen gibi…. Ne çok isterdim zamanı eskisi gibi seninle tüketmeyi…. Çok belli etmezdin de sevgini; bir bakınşın anlatırdı sevdiğini….. tek erkektin hayatıma giren ve hala hayatımın tek erkeği…. Güçlüydün ve her şeye karşı durmanı severdim en çok …. Ağlarken hiç görmemiştim seni…. Bazen kırılırda bir parçam ıslanırsa yüzümün çehresi, istemezdim öyle görmeni…… hep güçlü olduğumu bilmeni istediğim gibi …..

 

Sorsalardı ister misin diye bu günleri_?kabul eder miydim ,bilmiyorum …. Bekleme salonu suskunluğunda bir karanlığın içinden yazıyorum cümlelerimi…..isterdim şimdi eski günlerin neşesini, uzun akşamlarımızı….. olmadık şeylere güldüğümdeki kızışlarını……

 

Neye üzülüyorum biliyor musun ? hiç zıplayamadığım için kucağında…. Ya da ne biliyim …artık boynuna atlayamadığım için biraz da….kiraz ağacağından indirdiğin günleri özlediğim için bu suskunlar…..çok özledim seni baba…. Sarı saçlarımla dizinde uykuya dalmak bu kadar uzak mı küçük kızına….ben hala senin küçük kızın değil miyim baba? Küçükken ne çok isterdim oysa büyümeyi…..böyle öğretmemişti öğretmenim ….. bu olmamalı …..söyle babacım …

 

 

Büyümek seni özlemek miydi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

. Sarı saçlarımla dizinde uykuya dalmak bu kadar uzak mı küçük kızına….ben hala senin küçük kızın değil miyim baba? Küçükken ne çok isterdim oysa büyümeyi…..böyle öğretmemişti öğretmenim ….. bu olmamalı …..söyle babacım …

kzaliteli bir yazı :((:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...