Jump to content

Çekim Yasasına Eğlenceli Bir Yaklaşım


Guest MedCezir
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Nedir Şu Çekim Yasası?

 

Evlere şenlik bir işim var, şirkette bütün gün pasajın kadınlarına kahve falı bakıyorum sonra bütün umutsuz kadınlarla okuduğumuz "secret"ın nasıl hayatımızı değiştirdiğini tartışıyoruz.

 

 

Bu öğle tatilleri sigara molaları kadınsal dedikodular son 1 aydır aldı başını gidiyor. Hepimiz yeni yeni felsefeler üretmeye başladık. Okuduğumuz "çekim yasası" sayesinde hepimizin tek arzusu. "Bolluk içinde yaşayıp, yavrularımızı huzur içinde büyütümek" oluyor.

 

 

1 aydır bu "çekim yasası" bu şekilde sürüyordu. Taaki bu pasajda "çekim yasası"yla yanlış bir şeyi çeken, henüz kimliğini belirleyemediğimiz bayan arkadaşımıza kadar.

0ad3f262f98393f935e6965edd204417-1.jpg

 

Öncelikle "çekim yasası" "secret" hakkında ufak bir bilgi vereyim. Yasaya göre evrende siz ne isterseniz gerçekleşiyor, yeterki istediğiniz şeyi kafanızda netleştirip onun varlığı ile yaşayın. Bir şekilde evren bu çağrıunıza kulak verip istediğiniz şeyi size getiriyor. Elbette olumsuz isteklerinizde buna dahil. Bu yasayı savunanlarda diyor ki "olumlu düşünün" "güzel şeyler isteyin" "kötü şeylerin varlığını kafanızda görüntülemeyin"

 

 

İnanıp inanmamak tamamen size kalıyor. Aslında inanmayacak pek bir şey yok. Kırmızı spor bir arabayı isteyin evren bunu size verecekti. Vermezse kaybınız ne? Zaten kırmızı spor bir arabanız yoktu.

 

 

Bizde bir aydır bu çekim yasasıyla yatıp, çekim yasayıyla kalkıyoruz.

 

 

Takii içimizden biri bastırılmış ******* ortaya kusana kadar. Bilemiyorum belki benim içimdeki bastırılmış ******** istedi belki başka birinin...

 

 

2 hafta önce sakin bir gündü, şirkette faturaları işliyor, bu seneyide zararla kapatmamak için kendimce hesaplar yapıyordum. O sıra kapı açıldı boncuk gözlü, iri kaslı, şahane bir erkek içeri girdi. Ben dona kaldım.. Konuşmam değişti v.s. v.s.

 

 

İçeri giren sucu çocuktu. Damacanalı kahraman şahane bir şey. Elbette bir aydır çekim yasasıyla istediğimiz şey pasaja girecek fantezilerimizi süsleyecek damacana kahramanı değildi. Ama istemiştik bunu bir kere ve evren bunu bize verdi.

 

2 hafta boyunca pasajdaki kadınlar (ben olmak üzere) etek boylarımız kısaldı. Makyajlarımız daha özenli oldu. Saçımızı evde kendimiz yaparken pasajcak kuaförden işe gelir olduk. 2 haftadır sağlıklı yaşam adına günde 2 litre değil 4 litre su içmeye başladık. Ve hepimizin bahanesi aynıydı "su hayattır" komşu şirketlerin suyu bitince heyecana kapıldık, makyajlarımızı bir daha tazeledik ve oturup damacana kahramanı hep beraber bekledik.

 

 

1 haftada su içme rekorunu bize kırdırtan çekim yasası pasajdaki tek eğlencemizi elimizden almıştı, Artık o şahane boncuk gözlü sucu çocuk yerine, 15 yaşlarında çırak geliyor bütün hevesimiz kursağımızda kalıyordu.

 

 

Zira evlisi bekarı, genci-yaşlısı hepimiz sucu çocuğu bir kez görebilmek için 2 hafta boyunca her su siparişinde bekliyorduk.

 

 

Ve pasajda kıskanç bir koca, kıskanç bir flörtcü, kıskanç bir patronda "secret"ı keşfetti. Evrene çağrıda bulundu "sucu çocuk geldiği yere dönsün" dedi.

 

 

Son üç gündür evrene toplu çağrıda bulunmaya başladık pasaj kadınları olarak "sucu çocuğu bize geri ver"

 

 

Bu sapıkca olan hikayeyi anlatmamın bir nedeni var elbette. "Çekim yasasına" inanın. Evren size istediğiniz harika şeyi verecektir. Ama bunu çevrenizdeki erkeklerle paylaşmayın, istediğiniz şeyi elinizden almak isteyen kıskanç bir erkek evrene çağrıda bulunabilir. Yazık yazık...!

 

 

Çekin hayatta istediğiniz herşeyi kendinize çekin. İstemek almanın yarısıdır kuralını aşıp, istediğiniz şeyi alacağınıza emin olarak yaşayın.

 

 

Aslında bu tarz şeyler yazmadığımı bende biliyorum, bir haftadır benden okuduğunuz umutsuzluk yazılarına bir parça olsun umudun var olduğunu, herşeyin cidden sizin düşüncenizde bittiğini bildiğimi bildiğinizi bilmek, bildiğinizi bildiğimi bilmenizi istiyorum.

 

 

Demem o ki, bazen hepimizin aşırı derecede umutsuz dönemleri kayıpları olabiliyor, o dönemleri şu an yaşayarak bu yazının burasına kadar geldiyseniz, şunu bilmenizi istiyorum.

 

 

Bu kötü karmaşık dönemler yaşınız kaç olursa olsun sizin kendinize çektiğiniz kötü şeylerdir. Hep deriz ya "korktuklarım başıma geldi" diye. Hayata, yaşantınıza siz nasıl bakıyorsanız yaşantınız ve hayatınız o şekilde akar.

 

 

Siz neyi yaşamak istiyorsanız onu yaşarsınız. Eğer yaşantınızda korkular ve kaygılarla doluysa hep korku ve kaygıyla yaşarsınız. Ama siz kendinize güvenen, güçlü, harika insanlarsanız. (çünkü ben öyleyim, ve senin benden hiç bir farkın yok)

 

 

Bu hayat sizin, başkasının size kurguladığı bir hayatı yaşamıyorsunuz. Siz kendi kurgularınızı yaşıyorsunuz ve yaşayacaksınız. İşte bu yüzden kendinize harika bir senaryo yazın, bırakın sonrasını hayat size versin. Siz yalnızca senaryoyu yazıp buna inanın. Sonrasını izlemeye yani yaşamaya bırakın.

 

 

Heheheh bakın bende uzmanlar gibi yazabiliyormuşum.

 

 

Biz pasajca hayattan sucu çocuk istiyoruz. Sizde isteyin ::devil::devil::devil:

 

 

ALINTI

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

 

 

İnanıp inanmamak tamamen size kalıyor. Aslında inanmayacak pek bir şey yok. Kırmızı spor bir arabayı isteyin evren bunu size verecekti. Vermezse kaybınız ne? Zaten kırmızı spor bir arabanız yoktu.

 

sorun burda işte..ya vermezse..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...