Jump to content

Şükretmenin İyileştirici Gücü!


SimqEE
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Şükretmenin İyileştirici Gücü!

 

Hiç kimse hastalanmak istemez diyemiyeceğim. Çünkü pek çok kişi farkında olarak ya da farkında olmayarak kendini hasta etmekte. Bu yazım gerçekten iyileşmek, sağlıklı olmak isteyenler içindir. Bilinçaltının iyileştirici gücünden yararlanarak tekrar bütünsel sağlığa kavuşmak için şükür egzersizi.

Hastalığınızın artık gittiğini ve tamamen sağlıklı olduğunuzu bilseniz ne yapardınız? Teşekkür eder, şükrederdiniz değil mi? İçinizi bir huzur, bir sevinç ya da neşe kaplardı. Vücudunuzdaki hücreler daha sağlıklı titreşimler yayarak, daha diri, enerjik bir vücuda sahip olurdunuz. İyi olduğunuza inanırdınız değil mi? İşte şimdi zihninizi öyle bir ana götürmenizi istiyorum. Gözlerinizi kapatıp, tüm kaslarınızı baştan aşağı rahatlatın ve gevşeyin. Sonrada hastalığınızı giderken görün, onunla vedalaşın ve sağlığı tüm bedeninizde hissedin. Kendinizi neşeli, sevinçli hissedin.'' Şükürler olsun, teşekkürler olsun ki iyiyim '' diye olumlamanınız yapın. Bu egzersizi her gece uyumadan önce ve sabah ilk gözlerinizi açtığınız anda yapın. Gün içinde de olumlamanızı tekrarlayın. Burada dikkat edilecek en önemli şey hastalığa değil sağlıklı olma haline odaklanmaktır. Böylelikle bilinçaltınıza yavaş yavaş ne istediğinizin mesajını yollayacaksınız. Ve içinizdeki bilinç nasıl ana rahminde tüm bedeninizi inşaa ettiyse, o bilgelikle vücudunuzdaki gerekli tamiratı yapabilecektir.

Bu yazıdan lütfen kimse doktora gitmeyin gibi bir anlam çıkarmasın smile.gif SEVGİYLE VE SAĞLIKLA İLERLEYİN...

 

NLP uzmanı ve Yaşam Koçu

 

Arzu Bıyıklıoğlu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...