Jump to content

Anne Kimdir / Nedir?


3tam1bolu2
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

ANNE KİMDİR / NEDİR?

 

 

Bir erkek çocuğun kaleminden çıkmış ..

 

ANNE, dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır. Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir! Ne kadar üzsen de 10 Dakika sonra seni affeden zarif bir memeli türüdür, yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek varlıktır,meleğin süt verebilenidir.

 

Yarasın diye muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcıdır.Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve Tavalarla maymunluk yapabilen kişidir, kafayı çocuklarıyla bozmuş,göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar İnsan dişisidir, bulaşık, ütü, vb yaparken bile otomatik olarak çene çalan, kendi kendine konuşan, kadın dırdır denen mereti erkeklere daha küçükten belletendir .

 

Yemek uzmanı, düzen insani, bilgili, kültürlü her şeyi bilen şahsiyettir, yavrularını yol tarafından değil, kaldırım tarafından yürütendir, Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir, sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "amaaan ben sana daha güzelini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir. 'Oğlum aradım yoktun. Bende mesaj atayım dedim sana. Gelince ara beni EMI aslan evladım. Şapkasız çıkma o karda.

 

Kara börülcem benim öptüm annen , şeklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla reddeden, kabullenemeyen, kafasına göre Yorumlayan bilişim düşmanıdır .. *** AMA ... AMA dünyanın en güzel kucağına sahip, en güzel kokan, harikulade bir varlıktır ,.

 

olmadık yerlerde iyi ki doğurmuşum Ulen seni!" diyen ve benim hatırıma benimle Freddy mercury dinleyen bir sabır ağacıdır,evlatlarını asla ayırmayan, aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir

 

evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek diye evi temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır,Mutfakta yasayan, evde Herkesi idare Eden bir tür canlıdır. Sevginin güçlerini birleştirdiği sonsuz bakiredir !!

 

oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce, çocuğu mezun olunca,çocuğu gol atınca,çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, asmalı kabağı seyredince, Dolar yükselince velhasil buna benzer bir sürü şeye ağlayabilen, bumesajı okurken duygulanıp - gözleri dolabilen,ağlamaya Meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır.

 

son kiiii üç dört; Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, Dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği, *** ıslak - kuru AMA heeeep duygulu*** en önemlisi; kıçı başı oynamayan Tek kadın modelidir..

 

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süper ya gerçekten annelerın yerını hiçbirşey tutmaz canım annem ya seni çok özledim sende benim melegimsin bazen sana kelek yapsamda affeyle.buradki butun üyeleri,n annelerinin ellerinden öpüyorum.allah onlara dert keder hastalık vermesin inşallah amin amin amin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bebeğim

 

anne kucağindan kovulmuş gibi

yanik bakma öyle mahzun bağrima

kanadi kirilmiş yavru kuş gibi

çirpinma bebeğim gel kucağima

 

şevkat kundağindan çözmüşler seni

kalbini kirmişlar üzmüşler seni

nasil kiymişlarda ezmişler seni

usul usul anlat can kulağima

 

gel yuva olayim yuvan yok ise

teselli edeyim derdin çok ise

sevgiler sunayim karnin tok ise

yasla gül yüzünü sür yanağima

 

artik kem gözlüler sana bakmasin

minik yüreğini hasret yakmasin

mahzun gözlerinden uyku akmasin

seni ben beklerim gir yatağina

 

örteyim üstüne sicak sevgiyi

ninni söyleyim bebeğim uyu

çağirayim gelsin tatli uykuyu

güzel rüyalarla er şafağima

 

şimdi anladinmi gülmek ne güzel

islak yanağini silmek ne güzel

sevip sevilmeyi bilmek ne güzel

hoş geldin küçüğüm sevgi dünyama

 

 

 

 

çok sevdiğim bir alinti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Anne Kimdir, Annelik Nedir?

      ANNE: Çocuğu olan kadın: Yemeklerini yediler, annesi çocuğunu yatırdı (B. Necatigil). Minimini bir anne.’ Yirmi iki yaşında iken bir genç kızın annesi olmak (H. Z. Uşaklıgil). Ü Mec. Bir şeyin kökü, kaynak noktası: Faraziye, hakikatin annesidir (Ömer Seyfeddin).     Anne yarısı, teyze.     Anneler günü, anneliğin önemini belirtmek için seçilmiş bir gün.     Anneler taş yesin yarımşardan beş yesin), annelerin çocukları için pek çok fedakârlıklar yapabileceklerini anlatan bir deyim.    

      , Yer: Genel Kültür

×
×
  • Yeni Oluştur...