Jump to content

Yılın En Stresli Günü:Bugün


Guest Lucky
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sizin için 5 Ocak 2009 ne ifade eder bilmiyoruz ama yapılan araştırmalara göre bugün yılın en stresli, en sıkıntılı günü.Neden mi?İşte yanıtı!

 

Havalar iyice soğudu, ekonomik sıkıntılar hat safhada ve yeni yıl eğlenceleri henüz bitti.2008'i devirdiğimiz şu günlerde tek sayılı bir yıla girmenin ve hayatımıza ne getireceğinin telaşı içindeyiz.

 

Bugün 5 Ocak 2009. Yılın ilk pazartesi günü, ilk okul ve iş günü!Ve 2009'un en stresli günü!Araştırmacıların ortaya koyduğu sonuçlara göre yılın ilk iş günü olmasından dolayı bugün bir kabus olarak değerlendiriliyor.Öyle ki, eski günleri bir kenara koyup yeni sayfalara imza atmak için ilk başlangıç, bugün olarak kabul ediliyor.

 

Yapılan araştırmaya göre Ocak ayının sıkıntısı bugünle sınırlı değil.Yılın ilk ayı olmasından kaynaklanan stres, beklenti ve heyecanlar da yılın sıkıntılı olarak tanımlanmasında önemli rol oynuyor.

 

Bilimsel olarak yapılan açıklamalarda kişinin bu ay itibariyle kan basıncının ve stres seviyesinni en yüksek noktada olduğu tespit edildi.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...