Jump to content

Üzerimdeki Büyüden Kurtulmak Icin Yardim Eder misiniz?


Guest sibel20
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar üzerimdeki büyüyü çözemiyorum dualar okudum yinede fayda etmiyor bana bu konuda yardımcı olacak olan varmı ALLAH RIZASI için lütfen ben yapamadaım duada okuyorum beni bu zordurumdan kurtaracak biri varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üzerine yapılmış büyü asla çözülemez ama tavsiyem tecrübeli hoca bulup yardım almalısın, dualarla rahatsız olup tekrar vücutta kalıyorlar özellikle geceleri insanları rahatsız ediyorlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyü olduğunu nerden biliyorsunki. Düşünceler onlara bol miktarda kapı açar özellikle korkular. Düşüncenden at öncelikle büyü meselesini Peygamberimize yapıldığında hangi ayetlerle çözüldüyse ( nas, felak ) onunla çözmeyi dene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmedi arkadaşım yine başa döndüm sen nasıl oldun

 

ben kendimi iyi hissediyorum arkadaışım çok dua ediyorum sürekli dua ediyorum yağmur yağarken özellikle çok dua ediyorum.

 

ayetel kürsi okuycam hergün 70 defa sende oku felak nas 70 defa

--------------------

senin içinde dua edicem kardeşim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

namaz değil kuranı her gün hatim etsende işliyor işlememesi için bazen ayetül kürsinin birinci sayfasını bol bol okunmalı ve yasin okunur cinler büyüler ve varlıklar aynı temellerin varlıkları nereden ve nasıl girerler biliyormusunuz, boyundaki ana şaf damarlar rahatlıkla girerler, olmazsa nefes yoluyla giriyorlar büyü dediğiniz varlıklardır, sahipli kişilerden gelebiliyor buda düşmanınızdır :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süpersin birşey soracağım.

Namazında olan ve çok dua okuyan kişilere büyü dokunmaz diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsun?

 

süpersin birşey soracağım.

Namazında olan ve çok dua okuyan kişilere büyü dokunmaz diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsun?

 

efendimize de büyü yapılmadı mı?

Hz. Peygamber (S.A.V)'e büyü yapıldığı bir gerçektir. Nitekim İbn-i Abbas ve Hz. Aişe (R.A)'dan şöyle rivayet edilmiştir: Hz. Peygamber (S.A.V)'in yahudi bir hizmetçisi vardı. Yanında Hz. Peygamber (S.A.V)'in tarağından dişler vardı. Bunları yahudilere verdi. Onlarda bu dişlerle Hz. Peygamber (S.A.V)'e sihir yaptılar. Bu işi yahudi olan Lebid bin A'sam yaptı.

 

Daha sonra yahudi hizmetçi bu sihri Eris kuyusuna gömdü. Cebrail (A.S) Felak ve Nas surelerini indirdi ve bu sihrin yerini ve kimin yaptığını Hz. Peygamber (S.A.V)'e haber verdi. Bunun üzerine Hz. Peygamber (S.A.V)Hz. Ali'yi gönderdi. O da kuyunun suyunu boşalttı. Kuyudaki taşın altından da sihir yapılan tarağın dişlerini çıkardılar. Bunlarla beraber bir de yay kirişi vardı. O kirişte on tane de düğüm vardı. Alıp onu Hz. Peygamber (S.A.V)'e getirdiler.

 

Hz. Peygamber (S.A.V) de o düğümlerin üzerine Felak ve Nas surelerini okumaya başladı. Her bir ayet okuduğunda bir düğüm çözülüyor ve Hz. Peygamber (S.A.V) hafiflik buluyordu. İki surenin okunması bitince son düğümde çözüldü. Hz. Peygamber (S.A.V) de rahatladı ve şifa buldu." (Buhari, Müslim)

 

Bazı kimseler bu olayı abartarak Hz. Peygamber (S.A.V)'in akli dengesini yitirmiş olduğunu söyleyerek büyük bir iftirada bulunmuşlardır. Hz. Peygamber (S.A.V) hiçbir zaman aklî dengesini yitirmemiştir. Nitekim Allah-u Zülcelal ayet-i kerimede şöyle buyurmuştur:"O kendiliğinden konuşmamaktadır. Onun sözleri, ona bir vahiy ile bildirilmekte, öğretilmektedir." (Necm; 3-4)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...