Jump to content

Yemin Töreninde Gökyüzündeki Gariplik


Guest Lucky
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yemin Töreninde Gökyüzündeki Gariplik

 

 

7211395-1.jpg

 

ABD Başkanı Obama'nın yemin töreni sırasında, gökyüzündeki gariplik CNN kamerasına takıldı.

 

ABD'nin yeni Başkanı Barack Obama'nın 20 Ocak günü gerçekleşen yemin törenini 2 milyon kadar insanın, Washington Anıtı etrafına toplanarak izlediği doğrulandı. Ancak CNN programcısı Wolf Blitzer'in çekimi sırasında kameraya, gökyüzündeki garip cisim takılınca, ABD'de "Başka kim izledi?" tartışması başladı...

 

"Yemin törenini uzaylılar da mı izledi?" diye soran Amerikalılar çoğunlukta. Görüntülerin internette yayınlanması üzerine binlerce Amerikalı, Beyaz Saray sitesine attıkları maillerle, Obama'dan, bir an önce UFO dosyalarının üzerindeki yasağı kaldırarak kamuya açıklamasını istediler.

 

UÇUŞ YASAĞI VARDI

 

Çekimde Washington Anıtı üzerinde yüksek bir hızla zig zaglar çizerek uçan cismin kuş olduğunu savunanlar, UFO olduğunu savunanlara kızgın.

 

UFO uzmanları ise "O gün Washington' un bu bölgesinde uçuş yasağı vardı. Bir uçak, ya da insansız casus uçağı olması mümkün değil. O yükseklikte bir kuş ise böyle görünmez" diyerek tartışmayı sürdürme niyetinde.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evrende yalnız olmadığımızı biliyoruz sevgili lucky kuranda bazı surelerde geçer ve mafissemavati vel arz yerler ve gökleri yatrattık diye,ufo gerçeğide bir çok ülke tarafından bilinmekte ama paniğe neden olmamak adına açıklanmamaktadır özellikle nasa uzay araştırmaları arşivi bir çok belirlenemeyen gök cisimi olaylarıyla doludur,tabi bunlar uzay bilimcilerin yazdığı çizdiği şeyler. obamayla ne ilgisi var anlamadım ben,demekki uzaylılarda amerikanın varlığını kabul etmişler yaşasınlar kendi hallerinde napıcaklarki amerikayı ,dünyanın işlerinin içindeler zaten birde uzaylılara taksınlar görelim orda neler olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...