Jump to content

Terkeden Her İnsan Birgün Pişman Olur mu?


Meva

Önerilen Mesajlar

Buradaki birçok insan sevgilisi ya da eşi tarafından terkedilmiş. Peki sizce terkeden her insan birgün pişman olur mu? Bunu illaki geri dönmek anlamında sormuyorum. Pişmanlığı kendi içinde de yaşayabilir. Sizlerin bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum. Terkedenler de yorum yaparsa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet, %95 olur. Özler pişman olur, sonraki insanlarda aradığını bulamaz pişman olur, değişiklik arayışıyla gittiyse değişiklikler onu tatmin edemez pişman olur, sıkıldım diyip gittiyse sıkıntısı artar pişman olur, birisi için terk ettiyse eski aşkının şevkatini ve anlayışını onda bulamaz pişman olur, aşkını geçte olsa anlar pişman olur, kaybedince kıymetini anlar pişman olur, olur, olur, oluuuur...yani nereye giderse gitsin arkada kalan onunla beraber olucaktır. Ve iddaalıyım, terk edilen değil terk eden kaybeder hep. Hatta genelde arkada kalan yenisini bulur mutlu olur, giden bir türlü dikiş tutturamaz :) Tabi %5'lik kısımda değilse...Ne diyim sürünsünler...Söz meclisten dışarı tabi ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence olmaz. gidenin çok gerçekçi sebepleri vardır. böyle kararlar birden alınmaz. bazen gidiyorum bile denmez. bu çoğu zaman karşıdaki kırılmasın diye yapılır. %5 olduğunu sanmıyorum ben öteki kısmın:)))

Bazen bi şeyler ters gitmeye başlamışsa yürümüyorsa ayrılmak beraber kalmaktan çok daha az acıtır iki tarafı da . Ayrılıklarda vardır bi hayır. ama nedense ilk zamanlar kabullenmek çok zor olur. aslında kalanın yaşadıklarını giden gitmeden önce uzunca bir süre tek başına yaşamıştır gitgelleriyle . gitmek kalmaktan daha zor bir karardır. kalanın seçeneği yoktur kabullenmek zorundadır ama giden bi karar verir.

O yüzden ben her kapanan kapının, yeni ve daha güzel bir kapı açacağından eminim . Yetekri kalan kendi atmosferinden bir an önce sıyrılıp hayata yeniden tutunsun.dünyanın sonu değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben genelde terkeden oldum.acı werdimi werdi.Ama son noktayı koymak belki yanlış belki doğru bana düştü.Ama haksız yere kendimce hiç terketmedim.Biraz da terkettirene bakmak lazım.kimse bilerek acı çekmek istemez idam ipini kendi eliyle çekmek gibi bişiy....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni bir hayal için terk eder yeni hayal yeni gelecek ama her defasında evdeki hesap çarşıya uymaz ne demiş eskiler gelen gideni aratır.beyninden terk bile etse atamaz hayatı hep kıyaslamakla geçer heleki karşı tarafın hiç suçu yoksa terk eden onun bunun lafını dinleyen uydum akıllıysa ,terk ettiği ni daha mutlu gördü ve duyduysa azap bitmez.noktayı koyupta yeni birisi öyle pek kolay olmaz .her şey onu anımsatacaktır.Ben lapatya41 rumuzlu arkadaşla beraberim bir de terk edince onun ahıda vardır buda unutulmasın yani .Ama terk edilmeyi umursamayanlar için hakedenler için bir şey diyemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer geçerli bir nedeni varsa bence hiçde pişman olmaz ama şunuda hep görüyorumki ne olursa olsun arada bir şeyler yaşanıp paylaşım olmuşsa mutlaka terk eden insan pişman olur bence bizzat kendim çevremde terk edenlere hep bakıyorum bir inat uğruna bazı şeyleri bitiriyorlar ama sonu hep pişmanlıkkkkkkkk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...