Jump to content

Pişman Edip İyi Davranışlara Çeviren


Guest sezen89
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

pisman edip iyi davranışlara ceviren

 

Eşine karşı soğuk davranan, hakaret eden başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı Kadın bir Arabî ayın ilk cuma günü sala vakti temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeleri yazıp Misk safran mürekkebi ile yazar veya yazdırıp sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever saygılı olur ve hizaya girer ve yaptığı kabalıktan pişman olur.

Bismillahirrahmanirrahiym. El hamdü lillahillezi halekas semavati vel erda ve cealez zulümati ven nüra sümmellezine keferü bi rabbihim ya dilün. ya hayyü ya kayyüm . ya zel calali vel ikram.hasbiyallahü venı mel vekil nımel Mevla ve nımen nasıyr . ve le havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azıym ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selem .amin .

bunu internette bi sitede bulmuştum. Ama denemedim.Sanırım kötü bir niyet yoktur yapmakta çünkü sonucta sevgi muhabbet var. Çok üzgün ve kendimi kalben zulme uğramış gibi hissettigim su günlerimde dua etmekten başka çarem yok. İnşallah Hayırlısı ne ise o olsun.

Arabi ayının ilk cuması nasıl hesaplanır dogrusu onuda bilemiyorum. Ama paylaşmak istedim belki bunu yada buna benzer bir yöntemi bilen çıkabilir diye. Eğer gerçekliği mümkünse bunu dana önce denmiş olanlar paylaşsın lütfen. Ben burada yeniyim ve fazla bilgilide degilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya canım kardeşim böyle şeylere girme lütfen inan bunlar olsa bile geçici şeyler galiba eşinle ilgili bir sorunun var.bence kurandan bir sure oku yada la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin. her gün 100 tane tesbih et abdestli olarak ve allaha niyetini kalbinden geçirerek. birde ya vedüd ismini her gün 400 kere kocana üfle sana bagırdığında ya gaffar oku bunlar çok faydalıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler allyamell ve bum ama insan kalbindeki acıyı nasıl dindireceginiz bilemiyor:( ben büyü olabiliceğini düşünmemiştim eğer bu konularda bilgili iseniz ve büyüdür diyorsanız Allah günahımı affetsin :( Allah büyüden uzak tutsun. Sadece bi yerde görmüstün ve uygulamamıstım öylece kaydetmişim bilgisayara(ne oldugunu paylaşasırsam anlayabilirim diye yazdımdı)

evet sorunlarımız var artık hiç aramıyor sormuyor asla vazgecemem diye üzerime titrerdi 2 ay önce ama ortada hiç sebeb yokken 2 aydır başka bir sehirde :( telefonlarımdan sıkılıyor bende artık aramıyorum o zaten hiç umusamaz halde sanırım depresyondamıdır yoksa baska bir psikolojik sorunumu vardır anlayamadım.:( çok seviyoruma ama bana dedigi sadece "ben seni cok sevmiştim ama artık hiçbirşeye karsı hiç birşey hissetmiyorum" :(

Allah büyüktür nefret edemiyorum kızamıyorum sadece dualara sıgındım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

acaba senin bir hatan mı oldu bunu düşündün mü hiç eger yoksa ya başka biri olabilir.ya da dediğin gibi ailevi sorunları var. ya da ruhsal belkide sana söyleyemediği başaka bir sorun boyutunu bilemiyorum. i,lişkinin ama bence allaha dua et sakın büyü filan yapma ben çok yaptım zamanında çok zararlı olarak sana döner. aşk için bile olsa çünkü allahın dediği olur.zorlamakla olamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...