Jump to content

Hayaletli Hastaneye 'Şeytan Kovucu' Çağırdılar


Guest Lucky

Önerilen Mesajlar

Hayaletli Hastaneye 'Şeytan Kovucu' Çağırdılar

 

gp_379415.jpg

spacer-1.gif

 

İngiltere'nin Derby kentindeki Kraliyet Hastanesi'nde çalışan sağlık görevlilerinin, son haftalarda hastane koridorlarında dolaşan bir 'hayalet' tarafından rahatsız edildiklerini rapor etmesinin ardından, hastane yönetimi kiliseden yardım istedi.

 

Hastane yönetimi, çalışanlarına gönderdiği elektronik postada, son haftalarda çok sayıda görevlinin, özellikle morg çevresindeki koridorlarda, 'uzun siyah bir pelerin giymiş, insana benzeyen bir figür gördüklerini iddia ettiğini belirtti.

 

Bahsi geçen hayaletin koridorda dolaşırken duvarlardan geçerek gözden kaybolduğunun iddia edildiğini kaydeden yetkililer, konuyu kiliseye bildirdiklerini ve birkaç güne kadar cevap gelmesini beklediklerini söylüyor.

 

Derby Piskoposluğu'ndan yapılan açıklamada ise, kilise yetkililerinin iddiaları araştırdığı ve gerekli görülmesi halinde hastaneye 'şeytan kovma' konusunda uzman bir rahibin gönderileceği kaydedildi.

 

ROMA ASKERİNİN HAYALETİ OLABİLİR Mİ?

 

Paranormal olayları inceleyen uzmanlar, hastanenin 1920'de açılan orjinal binasının Roma dönemine ait bir yolun kları üzerine kurulduğuna dikkati çekerek, hastanede görülen hayaletin, burada ölmüş bir Romalı askere ait olabileceğini öne sürüyor.

 

Kaynak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...