Jump to content

Kısmetin Açılması İçin Yapılacak Dua.


gökkuşağı
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Eğer bir kimse kendisin de sihir,nazar veya kısmeti bağlanmış olduğundan şüphe ediyorsa bu dertlerden kurtulmak için bir pazartesi veya perşembe gecesi sabaha karşı abdest aldıktan sonra temiz bir ortamda kıble ye yönelir,öd ağacı veya amber gibi kokulu bir şey yakar ve odayı buhurlar.Daha sonra niyet ederek (1001)defa hz. peygamber (s.a.v.)'e:

Allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihil ebvab. salavatı şerifesini okuyarak gönderir Bundan sonra:

 

Allahümme inniy es elüke birasülike muhammedin habibike ve haliylike en tuhallile uk dete (burada hasta kişinin ismi söylenir)an kısmetiha vekşif anha zulmetes sıhri ve tesiral ayni ya hilalel ukudi ve ya keşifezzulmi ya Allah ya Allah ya Allah ya Keriymü ya Keriymü ya Keriymü ya Zelcelali vel ikram. Diyerek dua ederse bi iznillah sihir ve nazar ondan kalkar. kısmeti açılır.(k.havas 191)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar uzun zamandır yaşadığım bazı problemler beni ciddi anlamda bertaraf ediyordu neye el atsam elimden kaçıyor ve her işim hüsranla sonuçlanıyordu.Hiç bir zaman hocaya gitmedim hep allahtan yardım istedim ve muhafak ta oldum allahıma hamd olsun.Aşağıda size yazacağım formülü lütfen şüpheniz varsa yapın biziznillah fayda göreceksiniz.

 

Pazartesi yada Perşembe gecesi sabaha karşı yani pazarı pazartesiye bağlayan gece yada çarşambayıperşembeye bağlayan gece (Ben pazartesi yaptım özel bir nedeni yok) sabaha karşı abdest aldıktan sonra tenha ve temiz bir ortamda kıbleye yönelinir.Amber gibi kokulu bir şey yakıp odayı buhurlayın (Amber aktarlarda satılıyor camilerde de bu koku olur hep kilosu pahalı ama 2 ytl lik yeter) Daha sonra niyet ederek 1001 defa Hazreti peygambeimiz (s.a.v) "Allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihil ebvab" salava- şerifesini okuyarak gönderin.

Bundan sonra

"Allahümme inni es elüke bi rasülike muhammedin habibike ve haliylike en tühallile ukdete ........(Noktalı yerde kendisinde rahatsızlık olan kimsenin adı söylenir)an kısmetiha vekşif anha zulmetes sıhri ve te'siral ayni ya hılalel ukudi ve ya kaşifez zulmi ya allahü ya allahü ya allahü ya keriymü ya keriymü ya keriymü ya zel celali vel ikram"

 

diyerek dua ederse bi iznillah sihir,nazar vs ortadan kalkar ve kısmeti açılır.(K.Havaz,191) Arif Pamuk

 

Deneyin faydasını göreceksiniz arkadaşlar. Allaha emanet olun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet üzerimde hissettiğim tüm negatif düşünceler uçtu gitti rahatlama oldu herşeyi olumlu düşünmeye başladım üstelik bu gece kalkıp yapabilirsin pazartesi ve perşembe yapılıyor yani bu gece sabaha karşı kalkıp yapabilirsin sende çok faydasını göreceksin inan bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazartesi yada Perşembe gecesi sabaha karşı yani pazarı pazartesiye bağlayan gece yada çarşambayıperşembeye bağlayan gece yapılır diye yazmışsın, ama canım bu gece nasıl yapılacak ki bu gece perşembeyi cumaya bağlayan gece

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm nısnue patlastıgın için saol bnde kötü seyler olabilir denesem bişi olmaz dimi .. kndimi iyi hissetmiyorum zararı olmaz dimi ... amber ne peki ot mu bitki mi kokumu ne bilmiyorum da bir sorum daha vr 1001 defa mı okuyazcagız vel ikrama kadar anlayacagım sekılde yazarsan sevinirim ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...