Jump to content

Psişik Ayartma (Uzaktan Psişik Ayartma)


Guest MedCezir

Önerilen Mesajlar

Daha önceki bölümlerde bahsedilen o zor cinsel imglemeler gerekmeden, konforlu evinizden güzel bir hedefi(partneriniz:D) etkilerken kendiniz hayal edin. Psişik Düşünce izleyicileri, ayartma çalışmalrınız atmosfere yayan enerji küreleridir. Bunlar " izleyicilerdir" çünkü avınızı yakalar ve onu sıcaklık, çekim düşüncesine boğar. Evet, size şehvet duymasını sağlar. Psişik Düşünce İzleyicisi yaratmak bir haftalık pratikten geçer ama çabaınıza değer. İşte yöntem:

 

1) Dik oturun ve önceki yöntemi ( http://www.estanbul.com/renkleri-bir-araya-getirme-teknigi-45391.html) kullanarak beyin durumunuz değiştirin

 

2) Ellerinizi uzatın, altı 15 cm uzaklığında olsun ve her biri size dönük olsun. Küçük bir basket topu tutyormuş gibi yapın.

 

3) Avuçalrınızın ortasındaki küçük çakralar enerjiyle parlayan top gibidirler.Bu çakraları aktive etmelisiniz.Bunu yapmak için onların saatin tersi yönünde döndüklerini imgeleyin. Beş kez döndürdükten sonra onları yırtıp açtığınızı hayal edin. Güçlü yırtılma hissini, her iki elinizde de enerji topalrının patlaması gibi hissedin. eliniz zonklasın ve kızarsın. Çakraların bir dereden akıyormuş gibi altın enerji aktığını hissedin. Ellerinizin arasındaki coşkuyu yansıtan, yanardöner psişik enerji topu yaratın. Topun büyümesini ve yoğunlaşmasını sağlayın. Belli bir noktada direbci hissedn ve akım azalsın. Top koyulaşsın ve serbest bırakılmaya hazır olsun

 

4) Harika bir enerji kaynağ başınızın 18 cm yukarısındadır. Bu enerjiye dokunun. Yukarınızda gümüş nerji küresi imgeleyin. Onun sıcaklığını hissedin, sonra onu zihin gücünüzle yarın. Yarıldığında enerjinin başınızdan aşağı aktığını hissedin ve taç çakrasını ateşlesin. Ateşlediğinde enerjinin üçüncü göz çakranıza aktığını ve orayı da aydınlattığını imgeleyin. Sonra ateşlesin. Kalp çakranız açlsın ve enerjiyi avuçlarınıza döksün. Enerji avuçlarınızda büyüyen topa dönüşsün.

 

5) Enerji topunu bir hedef ya da amaçla bağlamalısınız. Bu abağlama işini kolaylaştırması için buna enerji küresi adını verebiliriz. Sizin çin güçlü bir anlam iafde eden nadir bir isim olmalıdır. Ona bu isimle seslenin ve sonra emredin. ÜÇ kez (üç sayısı mistik ve psişik özelliklere sahiptir. Koruyucu meleğinizi üç kez çağırmanız ruhsal rehberinizi uyandırımış) basit kelimelerle dileğinizi ifade edin. Mesela; (markus, Lisan'ın beni çekici bulmasını sağla!" Emrinizi net, emin tonlarda söyleyin. Güçlü konuşun. Küreye niyetinizi yükleyin sonra gözlerinizi kapatınve küreyi hedeflerinize doğru gitmesi için atmosfere bırakın. Küreyi bırakırken arzunuzun kürenin içine girdiğini hissedin.

 

6) Etkisini arttırmak için gün boyunca enerji kürelerinigönderin. Denemelere göre kadının ( ya da erkeğin) algısnı size çevirmek için üç top yeterlidir.

 

Avınızın hislerini emrinize dayalı olarak çağırabilirsiniz. Ama en etkili emirler, sevgi, korku ya da arzu gibi yoğun duygular gerektiren emirlerdir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teknik şahane ya çok çok teşekkürler bizimle paylaştığın için ;) bu tekniği uyarlayıp kendimize göre bi meditasyon oluştursak, mesela topu psişik ayartma dışındaki isteklerimize kavuşmak için evrene göndersek? çünkü çok hoşuma gitti bunun mantığı, çakralardaki enerji akışını fln işin içine sokmak epey etkili olur diye düşünüyorum, ne dersiniz hoş olmaz mı?:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekim yasasına inanıyorum.Kesinlikle var.Biz çekiyoruz.Örnek;kaygılı zamanlarımda olumsuz şeyler yaşıyorum.Pozitif zamanlarımda ,güzel şeyler.Sizler gibi bir takım kurallarla uygulamıyorum ama sanırım ben bunu hep yapıyorum:)Bu arada boş günümde grubunuzla alakalı tüm yazıları okumaya karar verdim.Madem yapıyorum, binçli yapayım:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
hadi bakalım aslında bilinçli olamk bir yandan dezavantaj kaygıyı arttırıyor ıradan ve sade düşünüce dahada olumlu sonuçlar elde ediliyor iste ve serbest bırak :)

Onu yapıyorum.Çok denedim.Her istediğimi elde ettim.İsteyipte elde etmediğim çoz az şey var diyebilirim.İşin ilginç tarafı o elde edemediklerim de ;elde etmememin kesinlikle isabetli olduğu şeyler,bunu sonradan anlıyorum tabi.Anladın mı ?Ben yazdığımı okuyunca :)))))))))))))))))))).Anla işte

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
çok iyi anladım inanç ve başarıyı harmanlamışsın işte senin adına çok sevindim geçende de demiştim yaydığın enerjiden bu belli oluyor

teşekkür ederim.Ama ne varsa öğreneceğim ,öğrenmem gereken .Grup üyeliğinize talibim efendim....:)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...