Jump to content

Beşinci Boyut Realitenizi Tezahür Ettirmek


Guest KarAkar

Önerilen Mesajlar

Bugün bir çok ışık işçisi farklı tezahür araçlarını sorguluyor ve deniyor ve hayallerini, umutlarını ve dileklerini tezahür ettirmek için Yeni Dünyanın enerjilerini kullanmayı öğreniyor. En son yıldız kapısı ve Cennet enerjisinin akışı nedeni ile, realitelerinizi tezahür ettirmenin yeni ve heyecanlı yollarını tekrar öğreniyorsunuz. Yunusların ve balinaların yüksek bilinçlilikleri sizinle çalışıyor ve yararlı ve yardımcı şekillerde bu yüksek bilinçliliğe ve yeni enerjiye erişmenize yardım ediyorlar.

 

Basit terimlerle, tezahür ettirme bilinçliliğin farklı boyutlarından veya seviyelerinden enerjiyi almak ve bu enerjiyi sözcükler, düşünceler ve uygulamalar ile birlikte dokumaktır. Tezahürünüzü yaratmanız için, bu zamanda sizinle çalışan diğer enerjiler ile bağlantı kurmaya gereksiniminiz var. Şu anda siz Melek alemleri, Tanrı ve Tanrıça arketipler ve elemental enerjiler ile çalışıyorsunuz.

 

Bu enerjiler ve sizin enerjilerinizin birleşimi arzuladığınız değişimleri yaratmak ve tezahür ettirmek için size yardımcı olmakta aşırı derecede güçlüdür. Tezahür ettirmeye gelince, günlük ritüel önemli bir araçtır, ritüel ve farklı enerjilere bağlanma hayallerinizi yaratmanıza yardımcı olur.

 

Hayallerinizi etkili şekilde tezahür ettirmenin en büyük anahtarı kendi gücünüze inanmak ve yaşamınızda pozitif, sevgi dolu ve bolluk değişimi yaratma gücünüzdür. İnanmak için bilinçaltı zihninizi yeniden programlayabilene dek, tezahürlerinizin varlığa geçmesi uzun sürecektir. Siz şifa ve salıverme sürecine başladınız ve enerjileriniz şimdi serbestçe akıyor ve arzu edilen sonuçlar ve değişimler daha hızlı gerçekleşiyor.

 

Tezahür ettirmenin en önemli bölümlerinden biri, kalbinize girdiğinizde ve saf sevgi ve ışığın bu yerinden yaşadığınızdadır. Kalp merkezinizi tam olarak açtığınız zaman, arzularınızı tezahür ettirmeye daha çok dahil olursunuz. Kalp merkezinden yaşayarak ve yaratarak, yaratıcı zihninizin ve bilinçaltınızın kapılarını daha iyi açabilirsiniz. Yaratıcı sağ beyin ile analitik sol beyin arasında etkili bir köprü kurmaya başlarsınız.

 

Toplumunuz ve kültürünüz nedeniyle, sol beyin baskın oldu ve genel olarak kontrolde oldu. Bilinçli zihine yakından bağlıdır ve realitede tam olarak iş yapar. Ayrıca kendimiz ve başkaları için bizi suçlu hissettiren ve eleştiren beynin tarafıdır.

 

Yaratıcı sağ beyin imgelemenize tamamen ilişkilidir. Sanatsaldır, görseldir ve yaratıcıdır. Sol beyin ve sağ beyin uygulamalı, imgesel yollarla yaratmanıza ve tezahür ettirmenize yardım ederken bu ikisi dengelenmelidir. Sağ bölüm sizi Melek Alemlerinin, Tanrı Ve Tanrıça Arketiplerin ve elementallerin farklı enerjilerine bağlayan güçlü inanç ile bağlanmanızı sağlar. Ayrıca tezahürleri yaratan beynin sağ bölümüdür.

 

Başarısızlık, tatminsizlik ve inanç eksikliğinin eski kalıplarını ve düşünce formlarını elimine etmekte hepiniz aşırı derecede çalıştınız ve şimdi arzularınızı, dilekleriniz, ve hayallerinizi yaratmak ve tezahür ettirmek için birbirleri ile koordinasyon içinde çalışabilmeleri için sağ ve sol beyinlerin bağlanmasının ve köprü kurulmasının zamanıdır.

 

Köprüyü yaratmak için, sebepleriniz vasıtası ile yaşamınızda hangi değişimleri ve arzuları tezahür ettirmek istediğiniz ile ilgili, sol beyninizi kullanarak, gerçekten düşünmek çok önemlidir. Bu zamandaki enerjiler oldukça güçlüdür ve "İstediğin şeye dikkat et" eski deyişine gerçekten sadık kalmak gerekir. İnsanın irade gücü çok gerçek ve güçlüdür, ancak sağ beyin imgelemesi ile yönetilir. Evren şans faktörlerini içermez, her şeyde benzerlikler ile düzenli bir sistemdir. Bunu anlamak ve bu modeller ile çalışmak arzunuzu, dileğinizi ve hayalinizi yaratmak için tüm enerjiler ile çalışmanızı sağlar.

 

Kate Spreckley kanalı ile

 

 

 

(Çeviri ; Saffet Güler)

 

 

(Yahoo gruplarından .)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...