Jump to content

Atlıkarınca Dönüyor Dönüyor


Guest Lucky
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

80'lerde çocuk olanlar için bir dizi vardı ki, her gün akşamüstü saatlerinde, okul dönüşü ekrana bağlardı dizi furyasına yeni kapılmış çocukları.'Carousel' -Atlıkarınca'ydı o dizinin adı.Yıllar geçti, belki yeniden verirler dedik ama, geri dönmedi televizyonlara Atlıkarınca.

 

Britney Spears, Christina Aguilera, Pink ve Katy Perry gibi şarkıcıların da kostümlerine, albüm kapaklarına konu olan atlıkarıncanın dönüşü, bambaşka bir alemde başdöndürücü oldu. spacer-1.gif

 

O dönmedi ancak başka başka atlıkarıncalar akın etti, üstelik modayı! Sirk tadında kreasyonlar yaratmayı seven modacılara isimler eklendi. Karl Lagerfeld ve Manish Arora'nın tasarımlarında çılgın bir dünyanın kapılar aralanırken, Britney Spears, Christina Aguilera, Pink ve Katy Perry gibi şarkıcıların da kostümlerine, albüm kapaklarına konu olan atlıkarıncanın dönüşü, bambaşka bir alemde gerçek anlamda 'baş döndürücü' oldu.

 

Renklere boyandı, atlar yerlerini aldı, müzik çalmaya başladı. Lunaparkın ışıkları yandı ve dönmeye başladı yine atlıkarıncalar, bir kez daha.Podyumlara baskın yaptığı da doğru!Şapkalardan kolyelere, küpelerden bileziklere, neler yapmamışlar yine!

 

Seçip beğenmek de bize kalıyor, elbette...Ama şu çocukluğumuzun dizisi Atlıkarınca'yı da (geri) döndürselerdi, fena olmazdı hani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...