Jump to content

Nefesle Sınırları Ortadan Kaldırmak Ve Bolluk Yaratmak


Aprilrose

Önerilen Mesajlar

Nefesle sınırları ortadan kaldırmak ve bolluk yaratmak

 

Zihnimiz hayal edebilecegimizden daha fazlasının var oldugunu kabul ettiği her defasında yeni bir manyetik alan yaratır.Enerji kendisiyle temas eden herşeyle içine konulan niyete bağlı olarak karşılık verir.

 

Derin derin nefesler alın.Her nefes alışverişinizle enerjinin taç çakranızdan beyninize girdiğini, beyninizin uyuyan bölümlerini, özellikle beyninizin sağ lobunda bulunan bolluk anlayışını uyandırma işlemini başlatan elektriksel impusları tutuşturmaya başladıgını hissedin.Bu sizin yıkmakta ve genişletmekte zorluk çektiğiniz sınırlarınızın, kalıplarınızın parçalanmasına ve bu sıkışık anlayışların bolluk ve berekete dönüşmesine yardımcı olacaktır.

 

Nefes alın ve aldığınız enerjinin alanınızı sarmasına, yerleşmesine ve alanınızın sınırlarını genişlettiğinin farkına varın.Nefesinizle, alanınıza taşıdığınız enerjilerin kendimize karşı olma ve kendimize değer vermeme düşüncelerini değiştirmesine, aza razı olmamızın ve yoksulluk bilinçliliğimizin bolluk bilincine dönüştürmesine izin verin.İzin verinki sevgisizlik ve ego hakimiyetinde donmuş kristal kalıpları, sıkışmış manyetik alanları parçalamaya başlasın.

 

Bolluğun bizimle teması küçük şeylerle başlayabilir.Bunları göz ardı etmeyin, çünkü bunlar sizi bolluk potansiyellerine taşıyacak daha büyük adımları hazırlayacaktır.Nefes farkındalığı yaşam sevgisi, para sevgisi, huzur, barış, sevinç ve uyum sevgisini varlığımıza taşır.Bırakmanız gereken tek şey para korkunuz, yani gelecekten endişe duymanızdır.Kazandığımız şeyleri kaybetme korkusuyla elimizdekileri korumak ve elimizdekini kaçırmama telaşı yüzünden bizi bolluğa taşıyabilecek ne daha fazlasını düşünüyor, ne istiyor, nede bu konuda bir girişimde bulunabiliyoruz.

 

Zaman ve buna bağlı olarak enerjiler değişti ve değişmeye devam ediyorlar. Biz değişen değerler karşısında gerekli gelişimi ve değişimi oluşturamadığımızdan yaratma, iyileştirme yerine sınırlama, acı, zorluk, yoksulluk ve kurban bilinciyle hareket ediyoruz.Bilinçli nefeslerden elde edeceğimiz güçle kalıplarımızdan uzaklaşmak ve kristalleşmiş kalıplarımızı anlayışlarımızı kırmak imkanını yakalayabiliriz.Arzuladığınız bolluğa sahip olmak için yapmanız gereken şey budur.

 

Varlığımızın ait olduğu elektromanyetik alanımızı bu boyut içindeki bolluk enerjileriyle eşleştirme işlemini kolaylaştırmamız gerekiyor, fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerimizle, bolluk enerjilerini uyumlu eşleştirmelerle birleştirmemiz gerekiyor.

 

Aldığımız nefeslerle imajinasyon ve niyetimizi benliklerimizdeki sınırlılığa, korkuya, yoksunluğa ve ıstıraba yol açan bilinçli, bilinçaltı ilişkili ve bilinçsiz tüm enerjilerin bağlantılarının kesilmesini, salıverilmesini, sökülmesini, en azından yerinden oynatılmasını istememiz ve üzerine yogun olarak odaklanmamız gerekiyor.

 

Sevginin, sevincin, uyumun, kendini değerli görmenin, kendini sevmenin, kendini kabul etmenin, başarının, bolluğun en iyi en uyumlu şekilde varlığımızla eşleşmesi niyet ve arzusunu oluşturmalıyız. Kendimizi korku dolu düşünce, davranış, koşullanma davranışlarını bilinçli olarak salıvermeyi seçmemiz ve buna izin vermemiz gerekiyor.

 

Ayaklarınızın yere temas edeceği rahat bir yere oturun, gözlerinizi kapayın ve nefes alıp vermeye başlayın.Burnunuzdan derin nefesler alın ve verin.İçinize çekip sonra dışarı soluduğunuz havaya odaklanın.Her dakika nefes alıp vermemize ragmen bir sonraki nefesin geleceğinden hiç endişe duymadan nefes alıp verirsiniz. Sizi hayatta tutan havanın bolluğunu kabul eder ve ona o kadar güvenirsiniz ki, uykuya dalarken ve bilincinizin olmayacağı bir anda dahi havanın daima orada olacağını bilirsiniz. Şimdi nefes alıp vermeye devam ederken, havanın ne kadar bol oldugu düşüncesine odaklanın.Etrafınızdaki havanın bolluğunu düşünün.Bu hava sadece sizi değil düşünebildiğiniz bütün canlıları besler.Yeteri kadar olduğunu bildiğiniz havayla para fikrini değiştirin.Her ikisininde enerji olduğunu her ikisinin de bize yaşam veren hiç bitmeyecek sonsuz kaynaklar olduğunu ve herkese yetecek kadar var olduğunu bilerek her türlü sınırlamalarımızı kaldırarak bolluğu yaşamınıza çekin.

 

Varlığımızın ait olduğu bilinçli, bilinçaltıyla ve bilinçsiz tüm zamanlarda yaşamış ve deneyimlemiş olduğu sınırlılıklarımızın yoksulluk bilinçliliğimizin, kurban bilinçliliğimizin genetik damgalarını bilinçli olarak silmeyi ve salıvermeyi seçmeliyiz.Varlığımızın orijinal formatına uygun uyum ve dengelenmesini bilinçli olarak oluşturmalıyız.Sevginin, iradenin en iyi şekilde bizimle buluşması için derin bir nefes alın ve içinizde tutun.Nefesinizi verirken enerji alanınızda dönüştürüp değiştiremediğiniz duygu ve düşünce kalıplarını ve sınırlarını dışarı gönderin.Nefesinizle genetik mühürünüzü yeniden mühürleyin.

 

Bacaklarınızı, kollarınızın ve bütün fizik bedeninizin rezonansa girerek titreştiğini, atom altına kadar işleyerek kilitlenmiş ve şartlandırılmış proğramların parçalanarak eridiğini, bilinçaltındaki sınırlarınızın yeni bilinciniz tarafından absorbe edildiğini, bolluk bilincine değiştirilip dönüştürüldüğünü ve dönüşmeyen duygu ve düşüncelerin çekip gideceğini hissedeceksiniz.

 

Her sabah uyandığınızda birkaç dakikanızı havayı bilinçli solumak için ayırın.Nefes alıp vermek, bu yazıyla başlatabileceğiniz niyet ve imajinasyonu tetikleyerek destekleyecek ve bollukla ilgili eşleşmenizi hızlandıracaktır.Bu niyet ve imajinasyon içinde olmaya devam ettiğinizde amaçladığınız konuyla ilgili olarak ya bolluğa kavuşacaksınız yada bollukla ilgili anlayışınızı değiştireceksiniz.Eşzamanlılığı deneyimlemeye, doğru zamanda doğru yerde olmaya başlayacaksınız.Hangi konuda sınırlarınızı genişletebilirseniz o konuda bolluk içine çekileceğinizi ve yaşamınızda genişlediğiniz konuyla ilgili olarak çok belirgin değişimler olacağını bilmenizi isterim.

- -

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yararlı uygulamalar. Bir çok bunun gibi bilgiler okumamıza rağmen disiplinli bir şekilde sürekli uygulayamıyoruz günlük hayatın koşuşturmalarında unutuyoruz. Sürekli yapmaya bir başlasak her şey çok daha güzel olacaktır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...